آغاز پیش‌فروش بلیت جشنواره فیلم فجر

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-04-15 10:56:10Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
پیش‌فروش بلیت‌های سی و هفتمین دوره از جشنواره فیلم فجر، از اوایل بهمن‌ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به روال ادوار گذشته، بلیت های آثار بخش مسابقه خود را برای علاقمندان به سینما به فروش می رساند.
امسال نیز بلیت فیلم‌های بخش سودای سیمرغ در دو گروه، آثار بخش نگاه نو در یک گروه و فیلم‌های مستند و انیمیشن نیز در یک گروه جداگانه بلیت فروشی خواهند شد.
پیش فروش بلیت های آثار جشنواره اوایل بهمن ماه آغاز می‌شود و مخاطبان می‌توانند به وب‌سایت جشنواره مراجعه کنند و از طریق آن سینماها و سانس مورد نظرشان را انتخاب کنند.
فیلم‌های مسابقه بخش‌های مختلف جشنواره در برخی از سینماهای مردمی به نمایش گذاشته خواهند شد و تاکنون نمایش آثار مستند در سینماهای فرهنگ و آزادی قطعی شده است.
در بخش سودای سیمرغ آثاری چون این دوره از جشنواره فیلم های آشفتگی، ایده اصلی، بنفشه آفریقایی، بیست و ۳ نفر، پالتو شتری، تیغ و ترمه، جمشیدیه، خون خدا، درخونگاه، سال دوم دانشکده من، سرخ پوست، سمفونی نهم، شبی که ماه کامل شد، طلا، تختی، قسم ، قصر شیرین، ماجرای نیمرزو؛ ۲ رد خون، متری شش و نیم، مردی بدون سایه، مسخره باز، ناگهان درخت حضور دارند.
آثار بخش نگاه نو این دوره از جشنواره نیز فیلم های «پالتو شتری»، «جان‌دار»، «حمال طلا»، «دیدن این فیلم جرم است!»، «روزهای نارنجی»، «زهر مار»، «سونامی»، «مسخره باز»، «معکوس» و «یلدا» هستند.
همچنین مستندهای این دوره از جشنواره «بهارستان خانه ملت»، «تمام چیزهایی که جایشان خالی است»، «خانه ای برای تو»، «دلبند»، «نت های مسی یک رویا» هستند.
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ همزمان با سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک