آیامسئولین بیدارند؟

به گزارش خبرنگار پستچی نیوز _سپیده بهرامی، روز یکشنبه همزمان با آغاز فصل زمستان، دانش آموزان معلول «مدرسه استثنائی اربابی فرد» این روز را به عنوان جشن زمستانه با هنرنمایی رضا پالوانه گرامی داشتند.

در این جشن که با اجرای برنامه‌های مختلف قرائت قرآن آغاز شد و تعدادی از دانش آموزان مجتمع با دکلمه و گروه سرود استعداد خود را در معرض نمایش گذاشتند.

در این مراسم که قنبر زاده یکی از اعضای شورای شهر کمال شهر، خیّرین نیکوکار و جمعی از مسئولین و انجمن مدرسه حضور داشتند پالوانه  به مساعدت خیرین نیکوکار در زمینه رسیدگی به وضعیت مالی و معیشتی دانش آموزان اشاره کرد و گفت: خیران نیکوکار در تامین امکانات تحصیلی و آموزشی و کمک به این دانش آموزان همواره  همراهی ویژه ای  داشته اند.

مجتمع آموزشی پارسی اربابی فرد کرج از سال ۱۳۸۴ فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد.این مجتمع با بهره گیری از مجرب ترین کادر آموزشی و اداری سهم بسیار بزرگی در ارتقای سطح آموزش کودکان ، نوجوانان و افراد بزرگسالی که به نوعی از اختلال رنج می برند دارد.
این مجتمع به مدیریت امیر معدنی پور به عنوان قطب ویژه آموزشی استان البرز و به عنوان تنها دبیرستان کار و دانش استثنایی، همواره سعی در ارتقای خدمات آموزشی و مشاوره ای دارد. در حال حاضر این مجتمع در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان مشغول به فعالیت است.

شایان ذکر است جشن زیبای زمستانه  قسمت خوشمزه جشن با میان وعده و صرف عصرانه همراه بود

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک