احداث ۶۰ هزار متر مربع فضای سبز در حاشیه بلوار مپنا در دستور کار/ کاشت گیاهان کم آب بَر

معاون خدمات شهری شهرداری فردیس با اشاره به اینکه احداث ۶۰ هزار متر مربع فضای سبز در حاشیه بلوار مپنا در دستور کار قرار دارد، در نظر داریم از پوشش گیاهی کم آب بَر استفاده کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری فردیس مطرح کرد:به گزارش پستچی نیوز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، علی خوشگرد ظهر دوشنبه در نشستی که به منظور احداث باند فضای سبز ضلع شمالی بلوار مپنا در دفتر معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس برگزار شد، با اشاره به اینکه احداث ۶۰ هزار متر مربع باند فضای سبز در حاشیه بلوار مپنا در دستور کار مدیریت شهری فردیس قرار دارد، اظهار کرد: مدیریت شهری فردیس در نظر دارد نسبت به احداث پوشش گیاهی کم آب بَر در این باند اقدام کند.

وی در ادامه با بیان اینکه گیاهان کم آب بَری که در باند فضای سبز بلوار مپنا کاشته می شوند، در اغلب فصل ها سبز هستند و گلدهی دارند، تاکید کرد: این اقدام علاوه بر بهبود سیما و منظر شهری، موجب کاهش مصرف آب می شود.

معاون شهردار فردیس در حوزه خدمات شهری با اشاره به کمبود سرانه های فضای سبز در فردیس، گفت: احداث فضای سبز در حاشیه بلوار مپنا موجب افزایش سرانه های فضای سبز می شود.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس در نظر دارد نسبت به افزایش سرانه های فضای سبز این شهر اقدام کند، تصریح کرد: احداث فضای سبز به صورت اولویت بندی با اولویت مناطق کم برخوردار در دستور کار است.

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک