بهره برداری از واحد تولیدی زیست دارو در البرز با حضور جهانگیری

در جریان بهره برداری از این واحد تولیدی که در شهرک صنعتی بهارستان کرج واقع است، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون اول رییس جمهوری را همراهی می کردند.
ظرفیت تولید این واحد ۵ میلیون عدد انواع قرص سیستم ایمنی، ۲۵ هزار عدد نوترکیب و دیگر داروها است که قابلیت صادرات را به کشورهای خاورمیانه دارد.
بر اساس این گزارش، این واحد تولیدی با سرمایه گذاری هزار و ۵۰ میلیارد ریال ایجاد شده و برای ۱۳۰ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است.
معاون اول رییس جمهوری در بدو ورود به استان البرز از پروژه ملی احداث ادامه بزرگراه همت بازدید کرد و در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
افتتاح واحد تولیدی با ۱۰ خط مدرن تولید فرآورده های غذایی و حجیم شده در شهرک صنعتی البرز با ایجاد ۱۵۰۰ شغل جدید از پروژه هایی بود که با حضور جهانگیری به بهره برداری رسید.
جهانگیری در ادامه این سفر اکنون به شهرک صنعتی بهارستان کرج رفته تا چند پروژه تولیدی را در این شهرک صنعتی به بهره برداری برساند و پس از آن نیز در شرکت تولید دارو سیناژن حضور می یابد.
معاون اول رییس جمهوری که ریاست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی را نیز بر عهده دارد، عصر امروز همچنین در نشست شورای اداری استان البرز با رویکرد اقتصاد مقاومتی حضور می یابد.

ارسال پاسخ