جناب لاهوتی خودمانیم ، فدایی داری! / ژیلا طبسی

در حاشیه ی عکسی ارسالی از یک شهروند از سرپرست فرمانداری لنگرود و نماینده مجلس این شهر

خواستم این یادداشت را به طنز بنویسم ؛ متاسفانه به طنز در نیامد اگر هم در می آمد گریه داشت ؛ خنده نداشت

یعنی می خواهم بدانم کارمدیران و مسئولین ما به کجا رسیده که باید جلوی نماینده ها گردن کج کنند ودست از پا خطا نکنند  تا بلکه حکم شان امضا شود و به هدف شان برسند !

 والله خوبیت ندارد ؛ بالله خوبیت ندارد

نمی دانم واقعا نمی دانم گرفتن یک پست چه قدرارزش دارد و هرگز هم نمی خواهم بدانم چون هیچ وقت نه به آن فکر کرده ام و نه درگیرش بوده ام ، ولی واقعا آیا گرفتنش ارزشش را دارد که یک نفر به وضعیت توی عکس ارسالی ، برسد !؟

من نه محمد رنجبر نیاولی را می شناسم نه می دانم نیاول کجاست و نه اساساعلاقه ای به شناختن چنین مسئولینی دارم اما دروغ نگویم لنگرود به دلایلی یکی از شهرهای مورد علاقه ی من است این ها را گفتم تا بگویم شخصی نا آشنا عکسی را از صفحه ی اینستاگرام جناب لاهوتی، نماینده ی مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی برایم ارسال کرده که نه اندکی ،  بلکه خیلی قابل تامل است !

هرکدام ازما اگربه مدرسه رفته باشیم حتما سابقه ی رفتن به دفتررا داریم ؛ این که کار خطایی از ما سرزده باشد یا دعوا کرده باشیم با همکلاسی مان یا این که درس مان ضعیف شده باشد ویا به هر دلیل دیگری ، خلاصه حتما تجربه ی فراخوانده شدن به دفتر را داریم تا مورد سرزنش ، تنبیه ویا شاید تشویق مدیر، ناظم و یا معلم مربوطه قراربگیریم

این عکس را که دیدم یاد خاطرات زمان مدرسه افتادم این که جناب رنجبرخواسته خودش را پسرخوبی برای آقای ناظم نشان دهد تا مورد تشویق قراربگیرد و هدیه اش را دریافت نماید و جلوی بقیه ی هم شاگردی ها سربلند و با افتخار قدم بردارد!

جناب رنجبر به عنوان کسی که حتما قبل ازاین ، پست مدیریتی داشته ای که سرپرست فرمانداری لنگرود را به تو داده اند ؛ یکم غرورداشته باش برادر! به خدا ، آدم ازدیدن این عکس گریه اش می گیرد ؛هم ازوضعیتی که نشسته ای و سرت را با خجالت پایین انداخته ای واحتمالا رنگ صورتت هم قرمز و بنفش شده است ؛ هم ازدستی که بر پشت صندلی ات رفته ونگاه آن مردی که بدون فاصله با تونشسته است و نمی شناسمش و نمی دانم چه کاره و نقشش چیست  و باز علاقه ای به دانستن آن ندارم ! اصلا خودمانیم خودت کمی با دقت به عکس نگاه کن ، ببین حواس جناب نماینده به تو هست !؟ او که سرگرم کاردیگری با فرد دیگری ست !

راستی نماینده ی محترم ، چه برخوردی کرده ای با مسئولین حوزه ی انتخاباتی ات که باعث شده آن بنده خدا با آن شکل و شمایل آن جا بنشیند و حتا سرش را هم بالا نگیرد !؟

ناگفته نماند من اگرجای تو بودم برادر ، ازاین که رنجبراین همه پسرخوب و سر به زیری هست سریعا حکمش را می گرفتم تا هم دیگر ، او شب ها خواب پریشان نبیند ؛ هم خودت یک نیروی فدایی سربه زیر، متین و محجوب و حرف گوش کن را برای انتخابات پیش رو ، آماده کرده باشی

جناب لاهوتی خودمانیم ،  فدایی داری..

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک