رتبه ی قابل قبول نیروی انتظامی البرز/مأمورین نیروی انتظامی فرزندان ملت هستند

‍ رتبه ی قابل قبول نیروی انتظامی البرز/مأمورین نیروی انتظامی فرزندان ملت هستند

خبرنگار پستچی نیوز- سپیده بهرامی :

سردار حسین ‌اشتری فرمانده ی نیروی انتظامی کل کشور در همایش رؤسای کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی استان البرز درجمع اصحاب رسانه در خصوص بازگشت مرزبانان گروگنان به کشور گفت: هنوز تعدادی از برادران مرزبان ما که توسط اشرار به گروگان گرفته شده بودند در خاک پاکستان هستند اما با توجه به اقدامات ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت خارجه امیدواریم که این عزیزان به زودی به آغوش خانواده و میهن اسلامی مان بازگردند.

اشتری اتفاقات و حوادث امروزه ی پاریس را ناشی از عدم ارتباط پلیس با مردم دانست و بیان داشت: مأمورینی که در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مشغول به خدمت هستند فرزندان ملت بوده و‌ جزئی از آنان محسوب می شوند

وی با اشاره حادثه ی تروریستی چابهار اذعان داشت: با هشیاری و شجاعت مأمورین نیروی انتظامی شهرستان چابهار،خودروی انتحاری به داخل مقر فرماندهی نرسیده و این توطئه خنثی شد.

سردار پاسدار حسین اشتری با اعلام ناکامی آمرین این حادثه در تحقق اهداف شوم شان، گفت: تعدادی از مظنونین و مسببین این حادثه در روزهای قبل و تعداد ده نفر هم امروز توسط نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شدند.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از همکاری شهروندان چابهار در ادامه بیان کرد: افراد مرتبط دیگری نیز با این حادثه شناسایی شده اند و در این زمینه به سرنخ های خوبی رسیده ایم که به یاری خداوند امیدواریم با هماهنگی بین دستگاه ها بتوانیم به سرنخ های اصلی برسیم و برای دستگیری و متعاقبا مجازات آنان گام برداریم.

وی در خصوص عملکرد نیروی انتظامی استان البرز اشاره داشت: بهبود و ترقی نیروی انتظامی استان البرز در تمام شاخص ها محسوس است و با توجه به ملاحظات روزانه و گزارشات ماهانه شاهد پیشرفت چشمگیر استان البرز بوده ایم‌.

حسین اشتری با ابراز رضایت مندی از موفقیت ها و دستاوردهای نیروی انتظامی استان البرز اظهار داشت: امیدواریم باوجود همکاری مردم و دیگر مسئولین با نیروی انتظامی نظاره گر موفقیت های بزرگ تر و اقدامات مؤثرتری از سوی نیروی انتظامی استان البرز باشیم.
وی با اشاره به تأثیر اخلاگران ارزی در امور اقتصادی کشور و ملت، اذعان داشت: تعدادی از این اخلاگران با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شدند و نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی ای که نسبت به این افراد داشته اقدام به دستگیری و تحویل آنان نموده است که إن شاء الله نتیجه ی آن هم ‌به زودی توسط دستگاه قضایی کشور اعلام خواهد شد.

سردار اشتری در پایان با بیان اینکه کشفیات قاچاق سوخت توسط ناجا نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، اعلام کرد: تا حدودی توانسته ایم قاچاق کالا را مهار کنیم اما لازم است که اقدامات وسیع تر دیگری نیز در دست اقدام قرار بگیرد البته انتظار می رود نهاد های مرتبط با این موضوع نیز برنامه ریزی های خاص خود را داشته باشند؛ فرآورده های سوختی نباید به راحتی در استان های مرزی قابل دسترسی باشد که قاچاقچیان بخواهند آن را جا به جا کرده و یا از کشور خارج کنند.

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک