ستاد رفع موانع تولید در شهرهای استان البرز تشکیل شود

استاندار البرز بر تشکیل ستاد رفع موانع تولید در شهرهای استان تاکید کرد و گفت: حمایت از تولید و صنعت مورد توجه وزارت کشور است.

به گزارش خبرنگار پستچی نیوز و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، “عزیزالله شهبازی” در نشست سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی و تولیدی استان البرز، گفت: حمایت از تولید و صنعت مورد توجه وزارت کشور است و برای تحقق این مهم برنامه‌های خوبی مدون شده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان که می‌تواند موجب توسعه صنعتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی شود، گفت: در جلسات کارگروه تسهیل و شورای دولت و بخش خصوصی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان رصد می‌شود.

استاندار البرز با تأکید بر اینکه استان البرز در زمینه تسهیلات رونق تولید، رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است، گفت: ما در استان به دنبال ایجاد فرصت‌های شغلی و تولید بیشتر هستیم.

وی ضمن ابراز امیدواری در جهت رفع موضوعات و مسائل استانی با هم افزایی مسئولان گفت: مواردی که نیازمند پیگیری‌های ملی است قطعا دنبال خواهد شد.

استاندار البرز با تأکید بر اینکه ستاد رفع موانع تولید باید در شهرهای استان تشکیل شود، گفت: باید با فعالان حوزه‌های مختلف ازجمله صنعت دارو و صنایع غذایی جلسات ویژه ای برگزار شود.

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک