عذرخواهی رییس فدراسیون فوتبال بابت اظهارات کی روش

«مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه کارلوس کی روش نباید درباره مسائل غیرفنی اظهارنظر کند گفت: اگر کسی از صحبت های اخیر سرمربی تیم ملی ناراحت شده، من عذرخواهی می کنم.

به گزارش ایرنا، صحبت های اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال با واکنش های زیادی در بین فوتبال دوستان مواجه شد و در نهایت باعث شد تا رئیس فدراسیون نیز به آنها واکنش نشان دهد. مهدی تاج درباره صحبت های کارلوس کی روش اظهار کرد:همه باید بدانیم که تمام هدف فوتبال و مسابقات ما خوشحال کردن مردم است و باید به روحیه خدمت به مردم واقف باشیم.
رئیس فدراسیون فوتبال همچنین گفت: همه مجموعه ها باید آرامش خود را حفظ کنند و در دوران جام ملت ها از ایجاد تنش جلوگیری کنند. به نظرم اگر موضوعی مطرح است برای زمان بعد از جام ملت ها بگذاریم. ما در همه رده ها به موفقیت های خوبی رسیده ایم و راه ناتمام ما با قهرمانی در جام ملت ها تمام می شود. ۴۲ سال است که قهرمان آسیا نشده ایم و نباید به مسائل غیر فوتبالی توجه کنیم.
تاج که در یک برنامه تلوزیونی صحبت می کرد، به مشکلات انتقال پول به حساب کی روش اشاره و اظهار داشت: بعد از جام جهانی برای انتقال دستمزد کی روش به حسابش با مشکل مواجه بودیم اما همه پاداش های بازیکنان و اعضای کادرفنی تا قبل از بازی عراق پرداخت شده است. پاداش همه بازی ها به کی روش نیز پرداخت شده است. ما برای انتقال پول به دوبی هم مشکلاتی داشتیم که با رایزنی سفارت حل شد.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: به دلیل مساله انتقال پول، فقط دستمزد شش ماهه اخیر کارلوس کی روش باقی مانده که برای تامین بخشی از آن مشکل داشتیم اما حل می شود. مساله اصلی انتقال بانکی پول بود که به راحتی انجام نمی شد.
وی با بیان اینکه با کی روش صحبت کرده است، افزود: درباره صحبت های اخیر کی روش بحثی درباره ترجمه به فارسی مطرح شده است. با این حال صحبت درباره پرسپولیس و مسائل غیرفنی وظیفه کی روش نیست و او باید به مسائل فنی تیم ملی بپردازد.
تاج ادامه داد: اگر جمله ای از صحبت های کی روش باعث ناراحتی مردم ایران شده، من به عنوان مسوول فدراسیون فوتبال عذرخواهی می کنم.

 

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک