محسن انصاری :مسابقات فوتسال دانشجویان پسر استان البرز با شرکت ۸ تیم برگزار خواهد شد.

مسابقات فوتسال دانشجویان پسر استان البرز با شرکت ۸ تیم برگزار خواهد شد.

محسن انصاری مسئول کمیته اجرایی مسابقات فوتسال دانشجویی استان البرز ، از آغاز این مسابقات با شرکت ۸ تیم بمناسبت گرامیداشت روز دانشجو خبر داد.

پستچی نیوز- بمناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو اولین دوره مسابقات فوتسال دانشگاه های استان البرز با حضور ۸ تیم از روز شنبه مورخ ۱۸ آذر در سالن ورزشی شهدای شهرداری کرج واقع در چهارصددستگاه جنب مجموعه پارک آبی دانش برگزار می شود.

محسن انصاری عضو کارگروه جوانان شورای اسلامی شهر کرج و مسئول کمیته اجرایی مسابقات هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را پیوند دوباره ی مجموعه مدیریت شهری کلانشهر کرج با دانشگاه ها عنوان کرد و بیان داشت : با تلاش کار گروه جوانان شورای اسلامی شهر کرج جناب آقایان صدیقی و جعفری هماهنگی های لازم جهت حضور دانشگاه ها در این دوره از مسابقات انجام شد و در نهایت ۸ دانشگاه اعلام حضور نمودند.

انصاری برگزاری مراسم قرعه کشی با حضور نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج جناب آقای وحیدی و سرپرستان تیمها را از عزم جدی مدیریت شهری جهت حمایت از جوانان دانست و گفت : دانشجویان می توانند با خلاقیت و ایده های خود راه های خروج از بن بست را برای مدیران شهری فراهم نمایند و مسئولین نیز می بایست با تمام توان از جوانان به خصوص دانشجویان نخبه حمایت کنند.

تیم های شرکت کننده در اولین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان استان البرز عبارتند از :
۱-دانشگاه جامع علمی کاربردی
۲- دانشگاه آزاد
۳- دانشگاه پیام نور
۴- دانشگاه سماء
۵-پردیس کشاورزی
۶-دانشگاه هنر
۷-دانشگاه شهید بهشتی
۸-دانشگاه خوارزمی

این مسابقات در روزهای شنبه ۱۸ و یکشنبه ۱۹ آذر از ساعت ۹ صبح آغاز میشود و بازیها به صورت تک حذفی انجام خواهد شد و در نهایت در روز دوم مسابقات تیم های اول تا سوم معرفی خواهند شد.

ارسال پاسخ