مهمان هفت سین

به همت و تلاش شبانه روزی حسینیه فرزندان شاهد,آتش به اختیاران انقلاب
امروز پنجشنبه آخرسال در محل امازاده محمد و سکینه خاتون به توزیع قاب عکس شهدا در میان مردم پرداختند تاسفره های هفت سین نوروزی خود را به یاد شهدا مزین نمایند

 

به گزارش سپیده بهرامی خبرنگار پستچی نیوز البرز:

اواخر سال ۹۳ جمعی از علاقمندان به شهدا در حسینیه فرزندان شاهد شهرستان کرج، طرحی را شروع کردند با عنوان مهمان هفت سین
هدف برگزار کنندگان این طرح این بود که – به جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و اینکه فراموش نشود که امنیت و آرامش کشورمان مدیون شهدا بوده و خواهد بود – تصاویر دل انگیر شهدا، سفره های هفت سین نوروز را مزین کند.
قطعا بسیاری از خانواده های شهدا تصاویر شهدای گرانقدر خود را در منزل و یا کنار سفره هفت سین خود استفاده می کردند ولی جمع کثیری از مردم که نسبت خانوادگی با شهید نداشتند از این فضا محروم می مانند.
نیت برگزار کنندگان طرح #مهمان_هفت_سین این بود که تصاویر شهدا به این طیف کثیر مردم هم برسد و شهدا مهمان سفرهای هفت سین همه ی علاقمندان به شهدا گردد.
در این طرح که برای نوروز فاطمی سال ۹۴ آماده می شد، تصاویر شهدای استان البرز در قالب قاب عکس هایی آماده شد و به صورت گسترده در مراکز عمومی و هیئات و موسسات بین علاقمندان توزیع شد.
ارسال بازخوردهای بسیار خوب این طرح باعث شد تا این طرح در نوروز ۹۵ هم اجرا شود. اما به دلایلی نوروز ۹۶ اجرای طرح محقق نشد تا اینکه در سال جاری مجدد و برای سومین دوره، این طرح در مراحل اجرایی قرار گرفته است که به مرور در این کانال اطلاع رسانی postchinews_alborz@در جریان طرح مهمان هفت سین ۹۷ قرار خواهید گرفت.

خادمین طرح #مهمان_هفت_سین ۹۷

ارسال پاسخ