‍ ناصر مقدم ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با حجت الاسلام و المسلمین ایمانی ، امام جمعه فردیس دیدار و گفتگو کرد

 

به گزارش پستچی نیوز و به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس ، طی نشستی صمیمی ، ناصر مقدم ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با دکتر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس دیدار و در خصوص برنامه های فرهنگی ، هنری و مذهبی گفتگو کردند.

مقدم در حاشیه این نشست صمیمی گفت: این اداره کل با توصیه و تجربه حضرتعالی برای بهبود کارهای فرهنگی هنری و مذهبی در شهرستان فردیس اقدام خواهد کرد و از جمله برنامه های مهم برگزاری مراسم نکوداشت علمای بزرگ ، نخبگان و فرهیختگان این شهرستان به صورت استانی در این شهرستان در حد اعتبارات مشخص شده است.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین، دکتر ایمانی، امام جمعه شهرستان فردیس ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید به مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز و معاونین و همراهان گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برمبنای شعار سال جدید که مطرح کردند مهمترین اولویت حمایت از کالای ایرانی است واگر در این خصوص ذره ای کوتاهی کنیم کشور ضربه خواهد خورد.
وی در ادامه اظهار داشت: در حوزه فرهنگ و شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ماموریت بزرگی دارد تا با استفاده از ظرفیتها و ابزار های موجود نام کالای ایرانی را مطرح و به خانواده ها معرفی نموده و استفاده از کالاهای ایرانی را به یک فرهنگ تبدیل نماید.

حجت الاسلام ایمانی افزود: با توجه به شعار امسال اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در حوزه فرهنگی ،دینی و قرآنی و حمایت از هنرمندان و نویسندگان می تواند حمایت از کتب ایرانی داشته باشد .
وی نگاه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را در حوزه فرهنگی و قرآنی مثبت دانسته و خواستار حمایت جدی در این حوزه ها در استان و شهرستان شدند.
امام جمعه شهرستان فردیس بر روند برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی تاکید و اظهار داشتند : برگزاری برنامه های فرهنگی ، هنری ، قرآنی استانی با تصمیم گیری درست در این شهرستان انجام گیرد و برای کلیه سلیقه ها در چار چوب موازین قانونی و شرعی برنامه هایی اجرا گردد.
وی در آخرگفت: با جمعیتی که این شهرستان دارد باید برنامه های فرهنگی هنری برنامه ریزی شده باشد تا بتوان در سطح شهر اجرا گردد.
حجت الاسلام و المسلمین ایمانی، امام جمعه شهرستان فردیس، همچنین حمایت خود را در حوزه فرهنگ و قرآنی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس اعلام کردند.

ارسال پاسخ