به نظر شما شهردار آینده رشت کیست؟

شاخص های شهردار آینده چه میتواند باشد؟ آیا واقعا شهر نیاز به شهردار بومی دارد ؟ آیا واقعا زمان انتخاب صحیح فرا نرسیده است؟

حال با گذشت چند ماه از جریان سریالی انتخاب شهردار و بازیهای سیاسی پشت پرده ویار کشی ها و فشارهای جریانات مختلف و ساعتها چشم انتظاری و لابی ها و نشستها و بالاخره با وساطت برخی دلسوزان رای اعضای شورا در گلدان انداخته شد که در جمع بندی و در میان گزینه ها حامد عبدالهی به عنوان شهردار معرفی شد که در کارنامه خود علاوه بر عضویت در شورای کلانشهر رشت سوابقی چون مدیریت یکی از مناطق شهری و ریاست شوراهای استان رادرکارنامه خود ثبت کرده بود.
اما متاسفانه این بلاتکلیفی و به اصطلاح پیچ و خم تاییدیه های سازمانها و وزارتخانه ها که متاسفانه با بدعهدی برخی از دوستان و نزدیکان باعث شد تا آن انگیزه تعامل وهم اندیشی تبدیل به بی انگیزگی و خستگی افراد و مردم باشد و مانند شبهای آغازین زمستان سرد وبی روح باشد.
و دوباره این شهرو انتخابات آن زبانزد ودستخوش رسانه های شد که متاسفانه در عوض پیشبرد اهداف شهری بیشتر شبیه دست اندازهای خیابانهای شهر باشند .
آیا بالاخره باید این شهر پر از گردشگر بدون شهردار بماند!
کلانشهر رشت احتیاج به شهردار فعال مردمی تیزبین با درایت و با برنامه دارد.
شهرداری که علاوه بر هدایت شهرباحضور و فعالیت خود باعث اتحاد و همبستگی میان شهروندان رشتی هم باشد.
شهرداری که دلسوز شهرو مردم خوب و مهربان بوده وبا روحیه خدمت صادقانه شیرینی آن را برای آیندگان و فرزندانمان به یادگار بگذارد.
حال سوال اینجاست :
چه شخصی می تواند سکاندار این مسئولیت خطیر باشد!!
این پرسش همه مردم شهر است ،سوالی که هر روز و هر ساعت از اعضای شورای شهر و مسئولین پرسیده می شود و هر کدام به نوعی از پاسخ به این سوال مهم طفره رفته و پاسخ صحیحی نمی دهند.
پس ما اهالی کلانشهر رشت از منتخبین خود می خواهیم که خارج از هرگونه نگاه سیاسی و جناحی در کنار یکدیگر برای آبادانی شهر عزیز و بارانی مان تصمیم درست بگیرند.
یک شهروند رشتی

پستچی نیوز: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

http://up2www.com/uploads/7cc9banner.gif

پاسخ ترک