پیام تسلیت دبیرکل حزب مشارکت های مردمی به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی

سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بر تمامی انقلابیون و طرفداران و عمل کنندگان و پیروان راهشان و خانواده محترم ‌معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس که خون پاک شان بخاطر ندادن حتی یک متر از خاک وطن به بیگانه ریخته شد و دنبال کنندگان حفظ جمهوریت نظام و رسیدن به استقلال آزادی. جمهوری

رئیس جمهور: تحریم های ایران برداشته خواهد شد.

تهران- ایرنا- رییس‌جمهوری گفت: به عنوان رییس دولت به مردم اعلام می‌کنم تحریم شکسته شده است و اگر همه با هم متحد باشیم به زودی تحریم برداشته می‌شود، طرف ما می‌داند راهی جز بازگشت به قانون مقررات و تعهدات خود و موافقتنامه برجام وجود ندارد.

انتشار خبر راجب تحریم آمریکا.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: اگر آمریکا اصراری بر حفظ تحریم های فلج کننده علیه ایران داشت، قطعا تا کنون گفتگوها متوقف شده بود.

عذرخواهی ظریف از خانواده شهید سردار سلیمانی

جواد ظریف تاکید کرد: عرایض بنده ـ که هیچ ادعایی جز صداقت بر قطعیت‌ آن ندارم ـ ذره‌ای از عظمت شهید سلیمانی و نقش بی‌بدیل او در بازآفرینی امنیت ایران، منطقه و جهان نمی‌کاهد، ولی اگر می‌دانستم جمله‌ای از آن عرایض انتشار عمومی پیدا می‌کند، حتما همچون گذشته آن را بر زبان نمی‌آوردم.

روحانی: اولویت اصلی برنامه های دولت تهیه و تامین واکسن است.

پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دویست و بیست و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد و در ابتدای جلسه اقدامات انجام شده برای تامین اعتبار ریالی و ارزی تامین و خرید واکسن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.