یک شعر از موسی علیجانی

روزها می آیند بی اعتنا به ما که این قدر اعتنا می کنیم به روزها می روند بی اعتنا به ما که آن قدر منتظر آمدن شان هستیم در این آمد و شد دیدن تو معجزه است مثل نفس کشیدن این کتاب به زودی چاپ و منتشر می شود.

تاکید رئیسی برلزوم تسریع در تامین واکسن

رئیسی نکته مهم دیگر برای موفقیت روند مقابله با شیوع ویروس کرونا را اطلاع‌رسانی موثر و اقناع افکار عمومی به منظور همراه کردن حداکثری مردم در روند مقابله با گسترش ویروس و شیوع بیماری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی عنوان کرد.

ژیلاطبسی از جبهه ی اصلاحات گیلان استعفا کرد

  استعفای ژیلاطبسی از جبهه ی اصلاحات گیلان ژیلاطبسی، دبیرروزنامه نگاران زن ایران درگیلان ازجبهه ی اصلاحات  استعفا کرد. متن استعفای وی به شرح زیر است : انالله و انا الیه راجعون ریاست محترم جبهه اصلاحات گیلان جناب آقای جمشید رسایی احتراما ازآن جایی که احساس می کنم جمع کثیری از اصلاح طلبان و دبیران

لیگ تنیس ساحلی کشور در منطقه آزاد انزلی آغاز به کار کرد

با توجه به ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی از کلیه ورزشکاران حاضر در این رقابتها توسط کمیته برگزاری مسابقات تست پی سی آر (pcr) گرفته شد و تماشاگران با رعایت فاصله اجتماعی و به صورت محدود می توانند در این مجموعه ورزشی حضور یابند.

گفتگوی اینترنتی مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با سفیر ایران در نروژ

وی با اشاره به مذاکرات معاون امور بندری سازمان با سفیر نروژ در ارتباط با ساخت شناور اعلام کرد: از طرح‌های ساخت شناورهای سبک با تکنولوژی کشور نروژ استقبال می‌کنیم؛و می توان از ظرفیت کارخانه کشتی سازی شهید تمجیدی در بندر انزلی به منظور ساخت مشترک شناورهای تجاری و گردشگری با شرکت های نروژی، استفاده کرد.