دهمین جلسه ی هیات رئیسه شورای اصلاح طلبان گیلان برگزار شد

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز ، عصر روزشنبه هیات رئیسه شورای اصلاح طلبان گیلان با حضور همه ی اعضا و رابط شورای عالی اصلاح طلبان کشور با شورای اصلاح طلبان گیلان جلسه ای را برگزار کردند. در ابتدای جلسه ،” دکتررمضانپور نرگسی” رئیس شورای اصلاح طلبان گیلان با برشمردن و یادآوری

کد خبر : 11581
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
دهمین جلسه ی هیات رئیسه شورای اصلاح طلبان گیلان برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز ، عصر روزشنبه هیات رئیسه شورای اصلاح طلبان گیلان با حضور همه ی اعضا و رابط شورای عالی اصلاح طلبان کشور با شورای اصلاح طلبان گیلان جلسه ای را برگزار کردند.

در ابتدای جلسه ،” دکتررمضانپور نرگسی” رئیس شورای اصلاح طلبان گیلان با برشمردن و یادآوری وظایف شورای اصلاح طلبان افزود:

“با وجود همه ی دغدغه های معیشتی و اقتصادی که این روزها در میان مردم وجود دارد و باید دولت و دست اندرکاران هر چه زودتر فکری برای مشکل مردم بکنند همچنان اهداف و فعالیت های شورای اصلاح طلبان نیز نباید به فراموشی سپرده شوند”.

وی خاطر نشان کرد : “هر چند الان زود است که بخواهیم راجع به انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و کاندیداهای احتمالی مان صحبت های جدی داشته باشیم ولی درحالی که اتفاقات سیاسی و اجتماعی  روزمره ی کشوررا دنبال می کنیم اتفاقات بین المللی را هم پیگیر هستیم چرا که آن اتفاقات نیز بر کشور ما تاثیر می گذارند”.

“دکتررمضانپور” اصل برخورد با مردم را برتزریق امید به جامعه عنوان نمود و افزود:

“هرچند در شرایط کنونی که مردم ، هم درگیر مشکلات معیشتی و هم استرس های ناشی از ویروس کرونا هستند اما وظیفه ی ما دادن امید به مردمی است که در برهه های مختلف ثابت کرده اند جزو نجیب ترین و وفادارترین مردم دنیا هستند.”

در ادامه هر یک از اعضا نقطه نظرات خود را بیان نموده و در نهایت” دکترصوفی” با تایید سخنان “دکتررمضانپور” درمورد نشست های اخیری که با سران اصلاحات کشور داشت افزود :

“هنوز نمی توانیم به صراحت بگوییم که چه اتفاقی قرار است در ۱۴۰۰ بیافتد و بازنده و برنده ی انتخابات چه جناحی هستند”.

وی خاطرنشان کرد :” شورای اصلاح طلبان گیلان از جمله شوراهای فعال کشور حتی در دوران کرونا بوده است و همیشه سعی کرده جلساتی را چه به صورت مجازی و چه حضوری برگزار کند و این از نقاط مثبت این شورا در مقایسه با شورهای بعضی از استان های دیگر است”.

وی تصریح کرد :” در حال حاضر بزرگترین دغدغه در کشور دغدغه ی اقتصادی ست که باید چاره ای اندیشیده شود چرا که مردم دیگر توان ایستادگی و مقاومت در مقابل تورم و گرانی ها را ندارند”.

وی در پایان ضمن اظهار امیدواری برای بهبود اوضاع ، با یادآوری اهداف انقلاب توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی و دور شدن مسئولین از آن اهداف تصریح کرد :

” آرزوی من هم مانند همه ی کسانی که دل در گرو سرزمین خود دارند این است که به زودی جلوی فسادها و رانت های بی حد و مرز موجود در کشور گرفته شود تا مردم با احساس امنیت و اعتماد به دلسوزی مسئولان شان تحریم های ناجوانمردانه را با سربلندی پشت سر بگذارند”.

درپایان جلسه مقرر شد به زودی جلسه ای مجازی با اعضای شورای اصلاح طلبان برگزارتا در مورد اتفاقات اخیراستان ، صحبت ها و انتقادات شنیده وبا تکیه برخرد جمعی راه حل ها و راهکارهایی پیشنهاد شود.

شایان گفتن است جلسه فوق با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.