قدردانی امام جمعه رشت از نیروی انتظامی برای مقابله با اراذل و اوباش

برخورد قاطعانه با اوباشگری ادامه یابد نماینده ولی‌فقیه در گیلان ضمن قدردانی از نیروی انتظامی جهت مقابله با اوباشگران گفت: از نیروی انتظامی و دستگاه قضا درخواست می‌کنیم که برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را ادامه دهند. به گزارش پستچی نیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های

کد خبر : 11721
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
قدردانی امام جمعه رشت از نیروی انتظامی برای مقابله با اراذل و اوباش

برخورد قاطعانه با اوباشگری ادامه یابد

نماینده ولی‌فقیه در گیلان ضمن قدردانی از نیروی انتظامی جهت مقابله با اوباشگران گفت: از نیروی انتظامی و دستگاه قضا درخواست می‌کنیم که برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را ادامه دهند.

به گزارش پستچی نیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) رشت ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: جوانانی در نیروی انتظامی هستند که خوب خدمت می‌کنند و خیلی از آنها انقلابی‌اند و از اقدام اخیر آنها در گیلان قدردانی می‌کنم.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان خطاب به برخی جوانان که اقدام به اوباشگری می‌کنند گفت: اراذل از ریشه رذل و به‌معنای پست است؛ مگر هر کسی که بازوی قوی و قد بلند داشته باشد باید به روی مردم قمه‌کشی کند، این کار بسیار زشت است و اگر چه تعدادشان اندک بوده اما همین تعداد کم نیز لکه ننگ است.

وی با بیان اینکه از شنیدن خبر حمله اراذل و اوباش به بیمارستان پورسینای رشت شرمنده شدم افزود: اکثر جوانان ما فرهیخته و پاک سیرت و پاک صورت هستند که در ایام محرم تا نیمه‌های شب برای اباعبدالله(ع) سینه‌زنی کردند و بدانید که این اوباشگری‌ها کار انسان‌های پست است.

 

جانشین معاونت امنیت ستاد کل نیروهای مسلح: سررشته‌هایی از حمایت گروه‌های معاند و ضدانقلاب از اراذل و اوباش به دست آمد

 

جانشین معاونت اطلاعات ‌ستاد کل نیروهای مسلح: اراذل و اوباش نباید جرأت عرض‌اندام پیدا کنند / حمایت ‌از‌ برخورد مقتدرانه پلیس‌ با اشرار

آیت‌الله فلاحتی از جوانان خواست که از توان خود در راه درست استفاده کنند و عنوان داشت: گرداندن این اراذل و اوباش در شهر برای آنها شرم‌آور است و اگرچه بعید می‌دانم آنها شرم کنند اما مردم از این کار خوشحال می‌شوند؛ تعداد اراذل اندک است اما یک لکه سیاه هم برای استانی که ۸ هزار شهید داده مناسب نیست.

امام جمعه رشت خطاب به دستگاه قضا در برخورد قاطع با اراذل و اوباش تصریح کرد: از دستگاه قضا و نیروی انتظامی به‌خاطر رسوا کردن اراذل و اوباش تقدیر می‌کنم زیرا مردم از اقدام سریع و قاطعانه نیروی انتظامی خوشحال شدند و باید این اقدام که قانونی و مطابق خواست مردم است تداوم یابد.

وی با بیان اینکه مردم ما در کنار تمام مشکلات اقتصادی امنیت را حفظ کره‌اند خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها و دولت‌های سلطه جهانی خواستی جز نابودی ملت‌های مسلمان و انقلاب اسلامی ندارند و هیچ مقصدی جز ایران مورد نظر قدرت‌های ظالم جهانی نیست زیرا ملت ایران آزاده‌ترین ملت دنیا هستند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مردم به‌خاطر خدا و مقام معظم رهبری این مشکلات را تحمل می‌کنند گفت: آمریکایی‌ها فهمیده‌اند که باید با ملت ایران جنگ سخت رسانه‌ای و نیمه‌سخت راه بیندازند و در جنگ سخت ما را آزمایش کردند و دریافتند که ما مقاوم هستیم و در ذهن خود این گزینه را حذف کردند.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه شبکه‌های رسانه‌ای دشمن شبانه‌روز علیه ملت ایران فعالیت می‌کنند بیان کرد: این رسانه‌ها احمق‌ترین آدم‌ها را دارند و ملت ما آنها را شناخته‌اند و ما هرگز مسئولان جامعه و مردم خود را با سایر ملت‌های دنیا مقایسه نمی‌کنیم زیرا ملتی آگاه و بیدار داریم.

آیت‌الله فلاحتی جنگ نیمه‌سخت را جنگ اقتصادی عنوان کرد و افزود: دنیا از هر عرصه‌ای برای مقابله با ملت ایران استفاده می‌کند و اتاق فکر آمریکایی‌ها باور دارند که در زمان شرایط سخت اقتصادی چشم به بیرون از کشور دوخته می‌شود و اگر ببینند ما به انها امید داریم ظلم بیشتری می‌کنند اما اگر مسئولان به مردم و داشته‌های داخلی توجه کنند آنها عقب‌نشینی می‌کنند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با بیان اینکه تاب‌آوری ملت ایران در این سال‌ها به‌ویژه در ۱۵ سال اخیر که تحریم‌ها تشدید شد مایه شگفتی قدرت‌های جهانی شده است ابراز داشت: امیدواریم که مردم در ایام اربعین با خواندن ادعیه مناسب این روزها از فضای معنوی آن بهره گیرند‌.

برچسب ها :