فرماندار رشت : خبرنگاران حلقه ی واسط بین مردم و مسئولین هستند

  • ۱۳۹۷-۱۱-۱۳

 

پستچی نیوز– به گزارش ریحانه ملکی خبرنگار پستچی نیوز از گیلان ، فرماندار رشت در نشست خبری با اصحاب رسانه که عصر روز پنجشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد ،  ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و بزرگداشت دهه فجر در ادامه سخنان خود از خبرنگاران به عنوان حلقه واسط مردم و مسئولین نام برد.

میر شمس مومنی زاده ضمن برشمردن خلاصه ای از خدمات دولت به مناسبت پیروزی انقلاب از ۳۳۶ پروژه اعم از عمرانی و اقتصادی که در دهه فجر به بهره برداری می رسد ، خبر داد.

وی با بیان این که ۳۵ پروژه اقتصادی با سرمایه بخش خصوصی به بهره برداری می رسد اظهار داشت :  ۳۳۶ پروژه  با مجموع اعتبارات وتسهیلات بانکی و سرمایه گزاری ۵۰۸ میلیارد تومانی به بهره برداری می رسد که دوهزار و سی و شش فرصت شغلی دائم و موقت ایجاد خواهد کرد .

مومنی زاده همچنین با اشاره به ۸۶ ریز پروژه با هزینه ای بالغ بر ۵۸ میلیارد تومان افزود : در بخش بهداشت و درمان چهار پروژه با حدود دو میلیارد تومان هزینه ، در بخش تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، ۱۵ پروژه با حدود دو میلیارد و نیم هزینه افتتاح می شود.

نماینده عالی دولت در این جلسه خاطر نشان کرد: هفت پروژه با هزینه ای حدود ۱۶۰ میلیارد تومان در بخش صنعت ، معدن و تجارت ، ۲۳ پروژه چهارو نیم میلیارد تومانی در بخش مسکن روستایی، ۱۶۷ پروژه با هزینه ای حدود ۱۶۹میلیارد تومان در بخش عمران شهری نیز افتتاح خواهد شد.

فرماندار رشت همچنین از پنج پروژه دو میلیارد تومانی در بحش آب و فاضلاب شهری و روستایی ، ۱۲ پروژه حدود ۵۳ میلیارد تومانی در بخش جهاد کشاورزی و شیلات ، ۲۰ پروژه در بخش گردشگری ، ۳ پروژه ۳ میلیارد و دویست میلیون تومانی در بخش اوقاف و ۵ پروژه ۳ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومانی در بخش ورزش و جوانان خبر داد.

میرشمس مومنی زاده ضمن پاسخگویی به سوالات خبرنگاران حاضر در این نشست خبری پیرامون مسائل شهرستان رشت بیان کرد: سیاست ما در مدیریت استفاده از همه ظرفیت های شهرستان برای حل مشکل مردم و توسعه شهرستان است و هیچ مانعی برای توسعه وجود نداشته و نخواهد داشت و از همه مدیران اجرایی، همه احزاب و همه NGO ها تقاضا دارم درصدد رفع مشکل مردم باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب