آغاز همکاری خانه تئاتر گیلان و آموزشگاه هنرهای نمایشی “صحنه”

  • ۱۳۹۸-۰۶-۱۶

پستچی نیوز– به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر گیلان ، آموزشگاه هنرهای نمایشی (صحنه) در سال ۱۳۸۰ به مدیریت دکتر رضا میرمعنوی تاسیس یافت
وبعنوان آموزشگاهی درجه یک شناخته شد.
این آموزشگاه سالانه بالغ بر ۲۰ هنر جوی بازیگری را فارغ التحصیل کرده وبطور تقریبی بیش از ۱۰۰۰ هنرجوی بازیگری را تحت تعلیم آموزه های بازیگری و…قرار داده است.
بنا بر این گزارش ، اساتید این آموزشگاه به فراخور زمان و نیاز آموزشگاه اشخاص خبره ،تحصیل کرده عالیه ، ونخبگان امر اموزش بکار گرفته شده است و آقایان رضا میر معنوی و هومن میرمعنوی اساتید ثابت آموزشگاه بوده اند.
آموزشگاه فوق در مسابقات آموزشگاه های سراسر کشور یک باردر تهران مقام دوم آموزشگاهای ایران را بدست آورده  و بیش از ۱۰ جشنواره داخلی آموزشگاهی را برگزار کرده وبا هنرجویان تعلیم دیده و مستعد در چندین جشنواره رسمی کشور در حوزه تاترمیدانی(خیابانی)شرکت و مقامهای زیادی را کسب کرده اند…
اکنون آموزشگاه هنرهای نمایشی (صحنه)در رشته های مختلف به تعلیم و تعلم می پردازد و بموازات اموزش در اجرای آثار نیز از هنرجویان توانمند بهره برداری میشود.. این آموزشگاه با توجه به اهمیت کار صنفی و تشکیلاتی که در زمینه ی هنر بازیگری و هنرهای مختلف رشته تئاتر ی و سینمایی دارد ، از شروع همکاری با خانه تئاترگیلان بسیار استقبال کرده و به جمع خانواده خانه تئاترگیلان پیوستند. ما نیز امیدواریم این همکاری های پربار ، زمینه ساز مشارکت بیشتر نهادها، سازمان ها و موسسات مختلف باشد.
خانه تئاتر گیلان شروع همدلی و همکاری خانواده خانه تئاترگیلان و آموزشگاه صحنه را به همه ی هنر دوستان تبریک می گوید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب