حاج محمدی؛ شهرداری که به بخت خود لگد زد!

  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۷

 

ژیلا طبسی

پستچی نیوز- “حاج محمدی” نمونه ی بارزافرادی ست که یک شبه بخت با آن ها یارمی شود و می شوند شهردارکلان شهری مثل رشت و ازآن جایی که نه فکرش را می کردند ونه آمادگی و توانش را داشتند  و نه حتی خوابش را می دیدند ، به جای استفاده ازموقعیت خوب مورد نظر، مثل نوعروس شگفت زده ای که فکرچنان ازدواج غیرممکنی را نمی کرد، لگد به بخت خود می زنند و درفاصله ی کوتاهی “سیاه بخت” می شوند و بار و بندیل شان را جمع می کنند و می روند خانه ی پدرشان.

جناب “حاج محمدی” یادتان می آید آن روزدرمراسم مثلا تجلیل ازخبرنگاران پیشکسوت اول شروع کردید به داد زدن که مثلا خبرنگارا با عینک و لباس و زندگی خصوصی من چه کار دارند و ما فقط سکوت کردیم نه این که جوابی نداشتیم فقط به این دلیل که نمی خواستیم حال مان بد شود و روزمان را خراب کنیم.

اولا، هرجای دنیا هم که بودید یادتان باشد این جا خبرنگاران و رسانه ها با همه چیز مسئولین انتصابی و انتخابی کار دارند..

مثلا با یکی از چیزهایی هم که خیلی کار دارند رفتن گاه و بیگاه مسئولین به ویلاهای شان در مناطق خوش آب و هوایی مثل ارتفاعات ماسال است !

دوما، مشاوری که آن شوی زرد رنگ تاکسی زرد سواری با آن عینک دودی و کتاب زرد  را برای شما طراحی کرد باید همان روزعزل می شد چون اگررشت را می شناخت و این کار را کرد که عمدا مرتکب این عمل شد و اگر هم رشت را نمی شناخت باز باید عزل شود چون باید قبلش هم تحقیق وهم راجع به رسانه های رشت کمی پرس و جو می کرد.

سوما، شمایی که در تهران کسانی را که باعث شده بودند بخت تان برای اولین بار دررشت باز شود یک جورایی دورزده بودید و بعدا بهشان گفته بودید که خودم کارم را درست کردم نه شم باید فکر این جایش را هم می کردید .

حق با من است مگر نه آقای جذب!؟

چهارما، من که نمی دانم چه کار کرده اید که اکثریت اعضای شورا دیگر نمی خواهند شما را ( البته دروغ چرا ، یک چیزهایش را می دانم ) اما این را خوب می دانم که شهروندان رشتی از همان اول هم با حضورتان در شهرشان موافق نبودند.

آقای شهردار لطفا کمی غرورداشته باشید !حالا که نه مردم شما را می خواهند نه ۷ نفرعضو شورا که به جز یک نفرشان باعث شهردارشدن تان شده اند ؛استعفا کنید و بروید.

پنجم، یادتان نرود که شما در شرایط خیلی ناگوار که اعضای شورا همدیگر را بعضی هایشان می زدند تا کسی از بین شان شهردار نشود و عده ای هم جلوی وزارت کشورلحاف تشک پهن کرده بودند که مثلا “حامد عبدالهی” نشود شهردار و شورای شهر رشت در حال انحلال بود ،شدید شهردار کلان شهررشت که حتی اسمش هم خیلی بزرگ است.

راستی جناب شهردار جریان رفاقت شما با یک عضو شورا وقرض الحسنه ی ۴۵۰ میلیون تومانی وی برای رهن خانه ی شما چیست!؟

بهتر است قبل از رفتن ، راجع به این موضوع هم برای مردم رشت توضیحات قانع کننده ای بدهید وگرنه مجبوریم هی خاطر دوست شورایی تان را مکدر کنیم و از خودشان بپرسیم و آن قدر بپرسیم تا به جمع ۷ نفرموافق استیضاح بپیوندد و بشود قهرمان قهرمانان و استیضاح با امضای وی به موفقیت برسد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب