شیرین‌کاری که ترامپ بعد از ترخیص از بیمارستان نتوانست اجرا کند، چه بود؟

  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۰

رئیس‌جمهور آمریکا پس از ترخیص از بیمارستان قصد اجرای یک شیرین‌کاری را برای هوادارانش داشت که از اجرای آن منصرف شد.

به گزارش پستچی نیوز به نقل از خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی میل، طبق گزارش جدیدی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از درمان بیماری کووید-۱۹ و هنگام ترک بیمارستان قصد این را داشته تا خود را ابرقهرمان نشان دهد.

نیویورک تایمز گزارش داد زمانی که ترامپ در مرکز پزشکی والتر رید تحت درمان کووید-۱۹ بود، تمایل داشت روزی که از بیمارستان مرخص می‌شود یک شیرین کاری از خود نشان دهد.

این روزنامه گزارش داد در چندین عکسی که از داخل سوئیت رئیس جمهور آمریکا طی سه روز بستری در مرکز پزشکی والتر رید ارسال شده، ترامپ با این ایده بازی می‌کرد که هنگام مرخصی از بیمارستان خودش را به سوپرمن شبیه کند.

برخی منابع گفته اند ترامپ ظاهرا قصد این را داشته هنگام ترخیص از بیمارستان ضعیف نمایان شود و سپس دکمه‌های پیراهن خود را باز کند تا تیشرت سوپرمن را که زیر آن پوشیده بود، نشان دهد.

این حرکت نوعی سمبل قدرت در سینمای هالیوود محسوب می‌شود. با این حال، ترامپ پیش از ترک بیمارستان در ۵ اکتبر از اجرای این ایده منصرف شد.

دونالد ترامپ در تاریخ ۲ اکتبر به دلیل مثبت اعلام شدن بیماری کووید به مرکز پزشکی والتر رید منتقل شد. او یک روز بعد با خودروی شخصی خود از بیمارستان خارج شد و از مقابل جمعیت هوادارانش عبور کرد و برای آن‌ها از داخل خودرو دست تکان داد. این اقدام ترامپ انتقادات گسترده‌ای را به دنبال داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب