• صفحه نخست
  • >
  • اسلاید
  • >
  • بازهم تیرچند نفر از اعضای شورا و نایب رئیس شرکت کود آلی به سنگ خورد ؛ عطایی در جلسه حاضر نشد / ژیلاطبسی

بازهم تیرچند نفر از اعضای شورا و نایب رئیس شرکت کود آلی به سنگ خورد ؛ عطایی در جلسه حاضر نشد / ژیلاطبسی

  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۴

تا مردم بدانند بعضی از منتخبین شان در شورا و یک نفر دیگر در مقام نایب رئیس هیات مدیره شرکت کود آلی به جای پرداختن به وظایف خود وخدمت رسانی به مردم مشغول زور زدن برای جذب فک و فامیل خود و استخدام آن ها در این چند ماهه باقی مانده از دوران طلایی خدمتگزاری ! خود هستند.

حدود دو هفته پیش خبری مبنی بر جذب نیرو به صورت باند بازی و فامیل بازی در شرکت کود آلی گیلان  به تحریریه پستچی نیوز رسید . ضمن رسانه ای کردن مجدد آن خبر، شنیده های جدیدمان را در اختیار مردم عزیز و فهیم رشت می گذاریم .

تا مردم بدانند بعضی از منتخبین شان در شورا و یک نفر دیگر در مقام نایب رئیس هیات مدیره شرکت کود آلی به جای پرداختن به وظایف خود وخدمت رسانی به مردم مشغول زور زدن برای جذب فک و فامیل خود و استخدام آن ها در این چند ماهه باقی مانده از دوران طلایی خدمتگزاری ! خود هستند.

البته امیدوارم که این دوره آخرین شانس شان برای حضور در پارلمان شهری بوده باشد.

شنیده ها حاکی از این است که قرار بوده دیروز جلسه ای با حضور مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت کود آلی گیلان برگزار و استخدام آن چند نفری که در ذیل از آن ها نام برده شده اتفاق بیافتد که گویا با غیبت جناب عطایی این جلسه برگزار نشده است.

ما این غیبت رئیس هیات مدیره شرکت کود آلی را به فال نیک گرفته و آن را مخالفت جناب عطایی با استخدام نیروهای تحمیلی شورا و آن یک نفر دیگر که نایب رئیس هیات مدیره شرکت نامبرده است تلقی کرده و به سهم خود از مهندس عطایی تشکر می نماییم .

باشد که شهردار جدید نیز از استقلال و قاطعیت اینچنینی در برابر زورگویی های بعضی ها برخوردار باشد.

گفته شده آقای نایب رئیس عجله اش برای استخدام شوهر خواهرش بی دلیل نیست که در گزارش های بعدی دلیلش را خواهیم گفت .

برای یادآوری و مرور همه ی مطالبی که گفتیم یادداشت دو هفته قبل را نیز جهت مرور و یادآوری تقدیم می کنیم. 

یاشد که کارگر افتد…..

پستچی نیوز شنیده ها حاکی از این است که مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان گیلان و سرپرست سازمان همیاری های شهرداریها که شوهر خواهر خود را مدتی در شرکت نمایشگاه ها به عنوان کارپرداز استخدام کرده و بعد از عیان شدن این موضوع مجبور به کنار گذاشتن او شده بود.

قصد دارد از موقعیت نائب رییسی هیات مدیره شرکت کود آلی و البته با چرب کردن سبیل بعضی ها و جذب نیرو برای چند عضو شورای شهر رشت شوهر خواهرخود (ح – م)  را در شرکت کودآلی استخدام نماید.

همچنین گفته شده در این میان به چند نفر از اعضای شورای شهر رشت نیز قول هایی داده شده است . در این میان گفته شده ی_ خ  برادر خانم یکی از اعضای شورا که قبلا قرار بود شهردار رشت بشود و وزارت کشور تاییدش نکرد.

ز _ط  از طرف عضو کهنه کار و قدیمی شورا

و ح_ ص از طرف عضو علاقه مند بهاتفاقات فرهنگی و هنری شهر به شرکت کود آلی جهت استخدام معرفی شده اند.

همچنین گفته شده وی قصد دارد  س _ ب نیز راننده‌ای که از زمان تصدی بر پست،اموال شهرداری در اختیارش بوده و حتی بعد از برکناری همچنان در اختیارش قرار داشت در این ما بین استخدام نماید.

حال سوال این است که آیا سرپرست شهرداری رشت به عنوان رییس هیات مدیره مجوز این استخدام‌هارا صادر خواهد کرد.

و این که در این ماه های پایانی یعنی بعضی از اعضای شورا باید هم چنان مشغول چپاندن کس و کار خود در سازمان ها و استخدام شان باشند !؟

به راستی باز هم این افراد می خواهند برای دوره بعدی انتخابات شوراها کاندیدا شوند و از مردم رای بگیرند !؟

ناگفته نماند خبرهایی از عقد قرارداد و شروع بکار ۴نفر یاد شده از امروز ۲مهر۹۹ در کارخانه کودآلی رسیده است. 

#شورای_شهر_رشت

#شهرداری _رشت

#شرکت_کودآلی_گیلان

#ژیلاطبسی

#پستچی_نیوز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب