دوازدهمین جلسه هیات رئیسه شورای اصلاح طلبان گیلان برگزار شد

  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۸

پستچی نیوز-سرویس سیاسی – دوازدهمین جلسه هیات رئیسه ی شورای اصلاح طلبان گیلان با محوریت دغدغه ی فشارهای اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم عصر روز پنج شنبه در حالی برگزار شد که قیمت دلار به بالای سی هزار تومان رسیده است.

در این جلسه که با حضور رابط استانی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان برگزار شد؛ ابتدا هر یک از اعضای حاضر با توجه به نوع ارتباط خود با مردم ، مسائل و مشکلاتی که این روزها دهک های متوسط و پایین جامعه درگیر آن هستند را بیان و راهکارهای برون رفت از مشکلات فوق را درحد بضاعت خود بررسی نمودند.

در ادامه ” دکتر رمضان پور” رئیس شورای اصلاح طلبان گیلان ضمن تایید صحبت های اعضا به همبستگی هر چه بیشتر اصلاح طلبان مرکز استان و شهرستان ها تاکید و ازهمگی خواست تا با ارتباطاتی که با افراد مختلف شهرستان ها دارند جلساتی را در هر یک از شهرستان ها بگذارند و برای بازگشایی دفاتر شورای اصلاح طلبان در هر شهرستان نیزاقدام نمایند.

وی از “مهندس صوفی “خواست با توجه به زمزمه هایی در رابطه با وضعیت شورای عالی سیاستگذاری نتایج نشست ها و جلسات کشوری را برای اعضای حاضر در جلسه بازگو نماید تا برای احزاب و اشخاص رفع ابهام شده و ازاین بیشتر بعضی افراد با حاشیه سازی برنگرانی ها و یاس موجود میان اقشارمختلف مردم به خصوص نسبت به اصلاح طلبان دامن نزنند.

رابط شورای عالی سیاستگذاری کشورنیز با تایید سخنان “دکتررمضان پور” از جلساتی گفت که طی هفته های اخیر با دبیران احزاب مختلف و وزارت کشوربرگزار شده بود.
“مهندس صوفی ” با بیان این مطلب که نه اتفاقی برای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات افتاده است نه شورای سیاستگذاری خاطر نشان کرد :

در نشست هایی که داشتیم و همچنین در جلسه ای که باوزارت کشور برگزار شد تنها شوراها به جبهه تغییر نام داده اند و البته مراوداتی مبنی بر عضویت اعضا فقط در یکی ازدو جبهه انجام شده که هنوز رسما چنین چیزی اعلام نشده است.

وی از حاشیه سازی بعضی دبیران احزاب استانی و انتشار اخبار نادرست به دبیران کشوری ابراز تاسف کرد و افزود :

کاش دبیران احزاب کشوری دقت بیشتری برای انتخاب دبیران استانی داشتند و دبیران استانی احزاب نیز در انتشار اخبار از استان به مرکز، انصاف را رعایت می کردند و وعده ای برای تخریب شورای اصلاح طلبان استان نزد دبیران کشوری با بیان اخبار نادرست به تشویش اذهان مرکز نشینان نمی پرداختند آن هم در شرایطی که هوا بس ناجوانمردانه سرد است! 

گفتنی است جلسه فوق با رعایت پروتکل های بهداشتی و در مدت زمان محدود برگزار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب