روحانی: دولت تأمین معیشت مردم و جبران تورم را وظیفه خود می‌داند

  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۶

رئیس‌جمهور گفت: دولت تأمین معیشت مردم و جبران تورم را وظیفه خود می‌داند و از همه طرح‌ها و پیشنهادات سایر قوا، فعالان و متخصصین اقتصادی در حل معضلات مردم استقبال می‌کند.

به گزارش پستچی نیوز به نقل از تسنیم:

یکصد و هفتاد و ششمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح سه‌شنبه به‌ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد.

در این جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در خصوص همسان‌سازی مستمری بازنشستگان و افزایش درآمد کارگران و کارکنان در جهت تأمین معیشت و جبران بخشی از آثار تورم در قیمت کالاها و خدمات ارائه کرد.

روحانی با اشاره به حساسیت‌ها و پیچیدگی‌ها در زمینه مدیریت وضعیت اقتصادی، تأکید کرد:

دولت تأمین معیشت مردم و جبران تورم را وظیفه خود می‌داند . از همه طرح‌ها و پیشنهادات سایر قوا، فعالان و متخصصین اقتصادی در حل معضلات مردم استقبال می‌کند.

رئیس‌جمهور در عین حال تأکید کرد که باید مراقبت کرد ارائه برخی طرح‌ها که منابع آن دیده نشده باشد.نمی‌تواند به رفع معضلات کمک کند .ممکن است باعث ایجاد مشکلات تورمی و یا دامن زدن به انتظارات غیرواقعی گردد.لذا ملاحظه منابع و فراهم آوردن شرایط اجرایی آن.لازمه توفیق در خدمت به مردم و جلب رضایت آن‌هاست.

در ادامه این جلسه پیشنهادهای وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی در خصوص تسهیلات لازم برای گسترش صادرات و استفاده از ارز صادراتی برای تأمین واردات مورد نیاز واحدهای تولیدی کشور مورد بررسی قرار گرفت .تصمیم‌گیری درباره آنها به جلسه فوق‌العاده بعدازظهر امروز ستاد هماهنگی اقتصادی دولت موکول شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب