دیدار سرپرست شهرداری رشت با رئیس و کارکنان سازمان مدیریت پسماند

  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۶

سرپرست شهرداری رشت در دیدار با رئیس وکارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت: اجرای ۱۲ پروژه مهم در حوزه پسماند/ حفظ سلامت شهروندان ومردم سراوان در اولویت های شهرداری است/ کارکنان خدمات شهری گمنام و در خط مقدم حفظ سلامتی مردم قرار دارند.

به گزارش پستچی نیوز، مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت در این جلسه اظهار کرد: حوزه خدمات شهری یکی از سخت ترین ومظلوم ترین حوزه های شهرداری است و مطالبه گری ها از این حوزه بالا است.

وی با اشاره به اینکه حفظ سلامت شهروندان و مردم سراوان در اولویت های شهرداری رشت است افزود: شهرداری بخش قابل توجهی از اعتبارات خود را در سراوان و کارخانه کود آلی هزینه کرده است.

مهندس عطایی حل معضلات زباله و سراوان را نیازمند تعامل و مشارکت بین دستگاهی دانست و یادآور شد: شهرداری رشت به تنهایی نمی تواند همه مشکلات به ویژه مشکلات حوزه پسماند را مرتفع کند.

سرپرست شهرداری رشت از اجرای ۱۲ پروژه مهم حوزه ُپسماند با اعتبار بیش از ۹۱ میلیارد تومان خبر داد.

مهندس عطایی با قدردانی ازکارکنان حوزه پسماند و خدمات شهری بیان داشت: همکاران حوزه خدمات شهری گمنام بوده و در خط مقدم حفظ سلامتی مردم قرار دارند و دوشادوش ارتش سلامت با ضدعفونی معابر خدمت رسانی می کنند.

وی خواستار توجه و دقت نظر بیشتر مدیران شهرداری در فرآیند تشریفات مناقصه، استعلام و آیین نامه مالی شد.

سرپرست شهرداری رشت فقدان مدیریت یکپارچه شهری را یکی از مهمترین مشکلات دانست و افزود: بیش از ۸۰ درصد مطالبات مردم از شهرداری مربوط به وظایف سایر دستگاه ها است.

مهندس عطایی به ضرورت شفاف سازی مباحث برای شهروندان تاکید کرد و افزود: پاکدست ترین افراد در شهرداری هستند وخدمت صادقانه انجام می دهند و زمانی ارزش کار شهرداری نمایان می شود که یک روز شهرداری در شهر پای کار نباشد.

وی با تاکید بر اینکه نباید منتظر معجزه باشیم مطرح کرد: کارکنان شهرداری سرمایه شهرداری هستند و بسیاری از مشکلات را می توان با استفاده از ظرفیت و پتانسیل کارکنان شهرداری رفع کرد.

سرپرست شهرداری رشت همچنین با اشاره به روند پرداخت حقوق مهرماه کارکنان شهرداری خاطرنشان کرد: مهرماه امسال یکی از سنگین ترین حقوق های شهرداری در حال پرداخت است و علاوه بر پرداخت حقوق ودستمزد ماهانه پرسنل بیش از ۱۵ میلیارد تومان ما تفاوت مطالبات سنواتی پرسنل نیز پرداخت می شود.

حامد بشردانش رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت در این جلسه با اشاره به تلاش های شبانه روزی سازمان پسماند اظهار کرد: کارکنان سازمان پسماند ۲۴ ساعته در حال فعالیت بوده و یک لحظه شهر را رها نمی کنند.

وی با اشاره به فعالیت ناظران پسماند در سطح شهر بیان کرد: ناظران پسماند در سطح شهر حضور فعال دارند و در شیف شبانه نیز ناظران پسماند حضور دارند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری رشت خاطرنشان کرد: به شرکت های پیمان تاکید کردیم در هنگام جمع آوری زباله از دپو زباله در مکان های موقت خودداری کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب