• صفحه نخست
  • >
  • اسلاید
  • >
  • بازدید شهردار رشت ، فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت و جمعی از مدیران شهرداری از محله سلیمانداراب رشت

بازدید شهردار رشت ، فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت و جمعی از مدیران شهرداری از محله سلیمانداراب رشت

  • ۱۳۹۹-۰۸-۲۳

شهردار رشت به همراه فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت و جمعی از مدیران شهرداری با حضور در محله سلیمانداراب به مشکلات اهالی این محله رسیدگی کردند.

به گزارش پستچی نیوز، سید محمد احمدی شهردار رشت به همراه سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ناحیه مرکزی شهرستان رشت و جمعی از مدیران شهرداری رشت عصر روز گذشته(پنجشنبه ۲۲ آبان) با حضور در محله سلیمانداراب به مشکلات اهالی این محله رسیدگی کردند.

شهردار رشت پس از حضور در مزار شهید میرزاکوچک جنگلی و تجدید میثاق با آرمان های شهدا در مسجد سلیمانداراب با اهالی این محله به گفت و گو پرداخت و ضمن بررسی مشکلات دستورات لازم را برای برطرف نمودن آن صادر کرد.

احمدی حضور مستمر در محلات کم برخوردار را از برنامه های کاری شهرداری عنوان کرد و افزود: باید ارائه خدمات شهری به صورت عادلانه در مناطق پنج گانه توزیع شود تاشاهد توسعه متوازن شهری باشیم .

شهردار رشت با اشاره به اینکه حضور میدانی در محلات و درمیان مردم در دستور کار شهرداری قرار دارد گفت: با حضور در محلات به ویژه محلات کم برخوردار مشکلات مردم را رسیدگی کرده و برای رفع آن تلاش می کنیم.

وی همچنین فقدان مدیریت یکپارچه شهری را یکی از مشکلات بزرگ عنوان کرد و گفت: بسیاری از مطالبات مردم در حوزه اختیارات شهرداری نیست و به سایر دستگاه های اجرایی مربوط می شود و در صورت اجرای مدیریت یکپارچه شهری می توان بسیاری از مشکلات را مرتفع کرد.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب