تاکید شهردار رشت بر تسریع در بازگشایی فاز دوم خیابان هشت دی

  • ۱۳۹۹-۰۹-۰۴

سید محمد احمدی شهردار رشت در بازدید از پروژه های عمرانی بر ضرورت تسریع در تکمیل و بازگشایی فاز دوم خیابان هشت دی تاکید کرد.

به گزارش پستچی نیوز ، سید محمد احمدی شهردار رشت در بازدید از پروژه های عمرانی بر ضرورت تسریع در تکمیل و بازگشایی فاز دوم خیابان هشت دی تاکید کرد.
شهردار رشت با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری در بازگشایی این معبر تصریح کرد: لوله گذاری، گازکشی، فیبرنوری، تعریض، آسفالت، جدول گذاری، نصب روشنایی و همسطح سازی فاز دوم خیابان هشت دی در حال انجام است.

احمدی با اشاره به اینکه تملک املاک باقیمانده درمسیر خیابان هشت دی در دستور کار شهرداری قرار دارد، خاطر نشان کرد: انتظار داریم این تملک ها به زودی انجام شده و شاهد بازگشایی خیابان باشیم.

وی تاکید کرد: بازگشایی فاز دوم خیابان هشت دی نقش مؤثری در کاهش ترافیک و تسهیل تردد خودروها در یکی از مهمترین معابر شهر دارد و از بار ترافیکی خیابان معلم می کاهد.

شهردار رشت با تاکید بر عدم توقف فعالیتهای عمرانی حتی در شرایط بارندگی بیان کرد: تلاش می کنیم این پروژه در سریع ترین زمان ممکن به شهروندان فهیم رشت تقدیم شود.

گفتنی است، خیابان ۸ دی متصل کننده خیابان شهید رجایی به خیابان معلم است که فاز اول آن ماه های گذشته به بهره برداری رسید و فاز دوم آن بزودی به بهره برداری می رسد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب