• صفحه نخست
  • >
  • اسلاید
  • >
  • پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت تبریک ولادت حضرت زینب(س) و گرامی داشت روز پرستار

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت تبریک ولادت حضرت زینب(س) و گرامی داشت روز پرستار

  • ۱۳۹۹-۰۹-۳۰

به گزارش پستچی نیوز،دکتر محمد ولی روزبهان،رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) در پیامی روز پرستار را تبریک گفت. متن پیام از قرار ذیل است:

انتخاب سالروز ولادت حضرت زینب(س)ام المصائب ائمه،تیماردار واقعه کربلا و تبیین کننده رشادت های عاشوراییان، بیانگر عظمت جایگاه حرفه عاشقانی است که از جان خود برای سلامتی دیگران عبور کرده و مانایی دیگری را جستجو می کنند.

سختی های یک سال گذشته که پیرو همه گیری بیماری کرونا شرایط را برای کادر درمانی کشورمان سخت و سخت تر نمود،اما عشق و علاقه آنها برای نجات جان هموطنان را در میان آنها شعله ورتر ساخت.عزیزانی که با در خطر انداختن جان عزیز خود تبلور فرشتگان رحمت الهی برای بیماران بوده و می باشند.

بی تردید تاریخ دورانی کنونی را که مشحون از شهادت ها،مبارزه ها،خدمت ها،رشادت ها،از جان گذشتگی های پرستارانی که در آسمان پرستاره عاشقان ایران زمین درخشش متمایزی دارند را فراموش نمی کند، عزیزانی که مثال عینی آیه ۳۲ سوره مائده می باشند آنجا که خداوند تصریح دارد “هر کس کسى را زنده بدارد چنان است که گویى تمام مردم را زنده داشته است”.

سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان بزرگترین بنگاه اقتصادی شمال کشور با کمال افتخار و امتنان، ضمن ادای احترام به شهدای سلامت گیلان زمین، و کشور عزیزمان ایران، قدردان تلاش ها و مساعی ارزشمند کادر درمانی و پرستاران عزیزی است که در شرایط سخت همه گیری ویروس کرونا که همه روابط اجتماعی و خانوادگی جامعه تحت تأثیر قرار گرفته، در جبهه سلامت با پشتیبانی و حمایت خانواده محترم خود، در حال مجاهدت می باشند.

اینجانب سلامتی و توانمندی مضاعف برای همه شما عزیزان را در سایه الطاف الهی و توجهات امام زمان(عج) مسئلت داشته و تأکید می کنم که مجموعه سازمان و فعالین بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی در کنار شما و همراه شما از هیچ کوششی فروگذاری نمی کنند و باور داریم که بهترین قدردانی از مقام شامخ مجاهدان عرصه شهادت ایران اسلامی، در این دوران تعهد به رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی آحاد مردم است.

محمد ولی روزبهان

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب