رئیس شورای اصلاح طلبان گیلان استعفا کرد

  • ۱۳۹۹-۱۲-۲۶

 

دکتر احمد رمضانپور نرگسی ، رئیس شورای اصلاح طلبان گیلان عصر روز یکشنبه با حضور در جلسه ی شورای هماهنگی جبهه ی اصلاحات گیلان استعفای خود را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز دکتررمضانپور ضمن اعلام استعفای خود در جلسه ی فوق  اظهار داشت :

با توجه به این که نهاد اجماع ساز در کشور تشکیل و قرار است همه ی  فعالیت های مربوط به انتخابات را این نهاد که متشکل از احزاب اصلاح طلب و اشخاص حقیقی است بر عهده بگیرد بر خود لازم دیدم که در جلسه ی امروز حضور بهم رسانم و به احترام آرایی که دوستان به من داده بودند استعفای خود را در این جمع اعلام نمایم.

وی در ادامه ضمن تشکر از رابط استانی  شورای عالی  سیاستگذاری اصلاح طلبان خاطر نشان کرد :

ازمهندس صوفی به خاطرتلاش های بی وقفه  و حضور همیشگی شان در جلسات تشکر می کنم و امیدوارم به لطف خدا شاهد اتفاقاتی در آینده ی نزدیک باشیم تا افرادی که موجبات دلسردی مردم را فراهم می کنند برنده ی میدان نباشند و مردم بتوانند  فردی اصلح  را برای ریاست جمهوری و افرادی متعهد ، متخصص و مردم دار را برای شوراهای شهر و روستا ی کشورعزیزمان برگزینند.

رئیس شورای اصلاح طلبان گیلان با بیان این مطلب که هنوز وضعیت استان ها در رابطه با تشکیل نهاد اجماع ساز مشخص نشده و ممکن است همان ترکیب قبلی شورا به فعالیت ادامه دهد تصریح کرد :

به شهادت دوستان هیات رئیسه از تشکیل شورای اصلاح طلبان و برگزاری انتخابات برای رفع کدورت های پیش آمده چندین بار تصمیم به استعفا گرفتم اما با مخالفت دوستان مواجه شدم .

وی با بیان این که هر چند حمایت ما از جناب روحانی و عملکرد ایشان باعث از دست دادن پایگاه های اجتماعی مان شد اما تجربه نشان می دهد که گاهی در روزهای آخرمنتهی به انتخابات موج هایی به وجود آمده که باعث شده ورق برگردد.

دکتر رمضانپور افزود:

 در هر حال ما حق نداریم ناامید شویم و مردم را نیزنا امید کنیم. درست است خیلی ها جمهوریت نظام را نشانه رفته اند اما مردم نیز با حضورشان در پای صندوق های رای می توانند آن ها را نا امید کنند.

#انتخابات

#انتخابات ریاست جمهوری

#انتخابات شوراها

#نهاد اجماع ساز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب