محمد پنجعلی: پرسپولیس این فصل فینالیست خواهد بود!!

  • ۱۴۰۰-۰۲-۰۸

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت : شاگردان گل محمدی در این فصل فینالیست و قهرمان لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

 پستچی نیوز به نقل از گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در گفتگو با محمد پنجعلی در خصوص عملکرد این تیم مقابل الوحده امارات گفت: پرسپولیس مثل دیدارهای گذشته بازی را خوب شروع و خوب هم به پایان رساند، اگرچه به نظر من فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست داد و نتوانست موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کند. فوتبال هیچ‌وقت قابل پیش‌بینی نبوده و تیمی از قبل برنده نیست.

وی اضافه کرد: این شکست تلنگر خوب و بجایی بود تا بازیکنان پرسپولیس به خود بیایند و در دیدارهای بعدی این نتیجه را جبران کنند، چرا که اعتقاد دارم نمی‌شود همه بازی‌ها را با برد به پایان رساند. در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می‌دهد و من احساس می‌کنم پرسپولیس باز هم مثل فصل گذشته فینالیست لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود و این بار شاگردان گل محمدی جام قهرمانی را کسب خواهند کرد.

کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص دیدار بعدی این تیم مقابل الریان قطر تصریح کرد: خوشبختانه دست کادر فنی برای این بازی باز است. در واقع یک تیم ۲۲ نفره داریم و نمی‌شود عنوان کرد که بازیکنی همیشه فیکس و از قبل در ترکیب ثابت خواهد بود و هر بازیکنی که وارد زمین می شود در تفکرات تاکتیکی کادر فنی عملکرد مثبتی از خود بجای می‌گذارد. حتما پرسپولیس مقابل الریان برنده خواهد بود و این تیم  برای رسیدن به فینال این رقابت‌ها باید به چیز دیگری فکر نکند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب