صحبت‌های رئیس شورای بخش فتح‌المبین شوش در خصوص غرق شدن ۵ روستا صحت ندارد

  • ۱۳۹۷-۰۹-۱۵

استاندار خوزستان گفت: صحبت‌های رئیس شورای بخش فتح‌المبین شوش در خصوص غرق شدن ۵ روستا اشتباه بوده و اکیپ‌های هلال احمر به مناطق مورد نظر اعزام شدند.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در گفتگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره افزایش بارندگی و آب گرفتگی در سطح استان، اظهار کرد: اکیپ‌های هلال احمر به مناطق مورد نظر اعزام شدند و ۷ نفری که در شهرستان دزفول در خطر بودند؛ خوشبختانه همه آن‌ها نجات پیدا کردند و تاکنون مورد خاصی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه شدت بحران رو به کاهش است،گفت: تمهیدات برای خدمات رسانی در این زمینه کامل بوده و آمادگی مناسبی را داریم و تعدادی از عشایر که در پی بارندگی شدید در دزفول با مشکلاتی روبه رو بودند هم نجات پیدا کردند.

استاندار خوزستان درباره اظهارات رئیس شورای بخش فتح‌المبین شوش مبنی بر غرق شدن ۵ روستای این شهرستان، یادآور شد: صحبت‌های ایشان اشتباه بوده است.

شایان ذکر است؛ در پی بارندگی شدید در شهر‌های شمالی استان خوزستان محور مواصلاتی درفول به سمت سیاه منصور و شوشتر مسدود شده است. همچنین رئیس شورای بخش فتح‌المبین شوش دلیل حرکت سیلاب را تغییر مسیر آب زهکش‌ها درپی طغیان به سمت روستا‌های همجوار دانست و با درخواست فوری کمک برای کنترل و مسدود کردن مسیر آب به سمت روستا‌ها گفت: به شدت نیازمند لودر برای ایجاد سیل بند هستیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب