مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج پاسخگوی سوالات اعضای شورا شد

  • ۱۳۹۷-۰۹-۱۹

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری کرج به سوالات و ابهامات اعضای شورا در خصوص عملکرد این منطقه پاسخ داد

به گزارش پستچی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، هفته ی گذشته در یک صد و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهرکرج مدیر منطقه ۱۲ جهت ارائه و شیوه ی خدمت رسانی به این منطقه در صحن شورا حاضر شد و به ارائه ی گزارش پرداخت.

مهرداد فیروزبخت که در این گزارش به حوزه های درآمدزایی، عوارض و صدور پروانه، آسفالت معابر، مباحث عمرانی و حمل و نقل و عمومی، ترافیک، آموزشی و فرهنگی و توسعه فضای سبز اشاره کرده بود انتقادات و پیشنهاداتی نیز از سوی اعضای شورا دریافت کرد و مقرر شده بود که در جلسه ی آتی شورا پاسخگوی این سوالات باشد.

طی یک صد و هشتمین جلسه رسمی شورا که بعد از ظهر روز یکشنبه ۹۷/۹/۱۸ برگزار شد مدیر منطقه ی ۱۲ با حضور در جلسه به سوالات اعضای شورا در خصوص موارد مطروحه پاسخ داد.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه منطقه ی ۱۲ جزء مناطق کم برخوردار بوده و با توجه به وجود بافت های فرسوده در این منطقه و همجواری با شهرهای ماهدشت و چهار باغ مشکلات و آسیب های خاصی را در دل خود جای داده است.

مهرداد فیروزبخت با اشاره به فعالیت سرای محله در منطقه ی دوازده، اظهار کرد: در این سرای محله انجمن ‌های مردم ‌نهاد فعالیت می‌کنند و مقرر است در آینده ی نزدیک فضایی از پارک ورزش به ساخت بنای سرای محله اختصاص یابد.

وی در ادامه به میزان بالای ساخت ‌و ساز غیرمجاز در مناطق آق تپه و سهرابیه اشاره کرد و گفت: تعداد ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در این مناطق بالا بوده و برنامه ی ما مقابله ی قاطع با چنین اقداماتی است.

مدیر منطقه ی ۱۲ شهرداری کرج با اشاره به قرارگیری حلقه دره، محل دفن زباله‌های شهر در این منطقه، گفت: محل نگهداری سگ‌های بلا صاحب نیز در این منطقه باعث شده برای شهروندان مشکلاتی ایجاد شود به‌ طوری ‌که بیشترین درخواست مردم در تماس با سامانه ۱۳۷ به جمع‌آوری سگ‌ها اختصاص دارد.

وی در بخش دیگری با اشاره به راه‌اندازی دفتر تسهیل گری رسیدگی به بافت‌های فرسوده منطقه ۱۲، گفت: این دفتر در منطقه ی سهرابیه راه‌اندازی شده و مطالعات لازم در این حوزه در حال انجام است.

رئیس شورای شهر کرج در پایان ضمن تشکر از پاسخگویی کامل و شفاف مدیر منطقه ۱۲ اظهارداشت: هدف از ارائه گزارش مدیران مناطق شهرداری، آشنایی اعضا با مشکلات و دغدغه های مناطق و ارائه ی راهکار های مناسب جهت رفع مشکلات و نیازهای مردم عنوان کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب