بحث شعاع ۱۲۰ کیلومتری به یک اقدام عاجل نیاز است

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۳

[su_note note_color=”#f7e01e” text_color=”#090808″]رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: برخی از واحدهای صنعتی استان که تحت تملک بانک ها بودند با تلاش شبانه روزی دستگاهها بار دیگر به چرخه تولید بازگشتند.
[/su_note]

به گزارش خبرنگار پستچی نیوز به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، “جهانگیر شاهمرادی” در نشست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و تولیدی البرز که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در استانداری این استان برگزار شد، افزود: حفظ اشتغال یکی از مهم ترین برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت است که به این منظور در تلاش هستیم تا دیگر واحدها را نیز دوباره فعال کنیم.

شاهمرادی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی از دیگر اولویت های وزارت صمت است؛ تصریح کرد: به این منظور از ابتدای سال جاری تا کنون واحدهای صنعتی- تولیدی بالغ بر ۱۵۶ مورد تسهیلات به ارزش چهار هزار و ۷۳۵ میلیارد ریال دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: البرز از نظر اقتصادی یکی از جاذبه های سرمایه گذاری است که به این منظور ۲۱ طرح با مشارکت سرمایه گذار خارجی در این استان در دست اجرا است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت البرز در ادامه اظهار داشت: یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که امروز دامن سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی در این استان را گرفته، بحث شعاع ۱۲۰ کیلومتری شهرک صنعتی اشتهارد است که باعث شده برخی از این سرمایه گذاران فکر ترک استان به ذهن شان خطور کند که لازم است برای اصلاح این مصوبه، اقدامی عاجل صورت پذیرد.

شاهمرادی افزود: در شرایط امروز کشور که واحدهای صنعتی و تولیدی نیازمند حمایت هستند، لازم است برای اصلاح این مصوبه که در نیمه راه دامن ما را گرفته اقدامی فوریتی در دستور کار قرار گیرد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب