سستی برخی ها در حمایت از تولید

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۴

[su_note note_color=”#2a8e1d” text_color=”#f2f2ef” radius=”4″]رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در دیدار با استاندار گفت: متاسفانه برخی دستگاهها نسبت به مصوبات ستاد تسهیل توجه لازم را معطوف نکرده و در این باره سستی به خرج می دهند که لازم است این نقیصه به سرعت اصلاح شود.[/su_note]

به گزارش خبرنگارپستچی نیوز به نقل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز،”عزیزالله شهبازی” در دیدار با رئیس و معاونان سازمان صمت استان البرز با اشاره به اینکه باید وضعیت واحدهای صنعتی استان دقیقا احصا شود، افزود: با انسجام و همکاری می توانیم در استان، موانع تولید را برطرف کنیم که این امر با پیگیری و رصد دقیق محقق خواهد شد.

شهبازی تصریح کرد: باید شرایطی فراهم شود که واحدهای فعال استان با قدرت به کار خود ادامه دهند و هیچ کارخانه ای نباید تعطیل نشود.

وی گفت: به دلیل اهمیت موضوع اشتغال و تولید، از بدو ورود به البرز، ارتباط تنگاتنگی با سازمان صمت استان البرز داشته و داریم.

شهبازی با اشاره به اینکه کاهش آسیب های اجتماعی در گرو حفظ و افزایش اشتغال است، افزود: با توجه به این امر همواره به دنبال تسهیل در روند تولید و به تبع آن اشتغال بوده ایم.

استاندار البرز گفت: به دلیل مسئولیت های مهم و خطیر وزارت صنعت، معدن و تجارت این وزارتخانه از اهمیت بالایی برای نظام برخوردار است.

وی ضمن تاکیدی بر هوشمندی سرمایه گذاران و تولید کنندگان افزود: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در این برهه، همچنان با روحیه جهادی و انقلابی پای کار ایستاده اند. بنابراین باید این حضور را ارج نهاد و به آنها کمک کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز نیز در این جلسه ضمن سپاس از توجه ویژه استاندار به مقوله تولید گفت: صنعت در البرز، آماری در حدود ۴۵ درصد اشتغال کل استان را به خود اختصاص می دهد.

جهانگیر شاهمرادی اضافه کرد: یکی از مشکلات صنایع استان وجود مناطق و لکه های صنعتی است که برای رفع این مشکل باید اقدامات عاجلی صورت پذیرید.

شاهمرادی از برگزاری بیش از یکصد جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال جاری خبر داد و افزود: متاسفانه برخی دستگاهها نسبت به مصوبات ستاد تسهیل توجه لازم را معطوف نکرده و در این باره سستی به خرج می دهند که لازم است این نقیصه باید به سرعت اصلاح شود.

وی در ادامه بیان کرد: همه ما چه عنوان فردی حقیقی و چه به عنوان شخصیتی حقوقی باید به نحوی شایسته شرایط موجود کشور را درک کرده و از تولید و اشتغال حمایت کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در خاتمه تصریح کرد: حفظ اشتغال موجود و افزایش اشتغال، نیازمند یک همکاری جمعی و توجه کلیه دستگاههاست که قطعا با راهبری استاندار البرز که خود دغدغه اشتغال دارد؛ امری دست یافتنی خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب