• صفحه نخست
  • >
  • فرهنگی
  • >
  • برگزاری جلسه آموزش روش های نوین تدریس به بزرگسالان درناحیه یک

برگزاری جلسه آموزش روش های نوین تدریس به بزرگسالان درناحیه یک

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۵

[su_note]جلسه آموزش روش های نوین تدریس به بزرگسالان توسط حسینی، رئیس اداره سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، برگزار شد[/su_note]

به گزارش پستچی نیوز و‌‌ به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک کرج- اداره سوادآموزی ناحیه یک کرج به مناسبت هفته سوادآموزی و به منظور ارتقاء سطح تدریس آموزش دهندگان تشکیل جلسه داد.

با عنایت به هفته سوادآموزی و اهمیت فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل نهضت سوادآموزی و ریشه کنی بی سوادی در کشور توسط همه آحاد ملت و در راستای اهداف سازمانی ، جلسه آموزشی ویژه آموزش دهندگان اداره سوادآموزی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک کرج تشکیل گردید.

این جلسه که در سومین روز از هفته سوادآموزی سال ۱۳۹۷ و با حضور همه آموزش دهندگان فعال منطقه تشکیل شد با موضوع روش های نوین تدریس به بزرگسالان توسط حسینی، رئیس محترم اداره سوادآموزی استان البرز ادامه پیدا کرد. روش‌های مشارکت ، طوفان مغزی و بارش فکری از جمله مباحث تدریس شده در این جلسه به شمار می آید. این جلسه که به صورت کارگاهی برگزار گردید با استقبال ویژه توسط آموزش دهندگان و مخاطبان روبرو شد.

در انتهای  جلسه کرمی، سرپرست محترم معاونت متوسطه اداره کل و میرزایی مدیر ناحیه یک کرج به جمع حاضر پیوستند . کرمی که به نیابت از طرف الهویی، معاون سوادآموزی استان در جلسه حضور پیدا نمودند در ارتباط با اهمیت سوادآموزی و طرح های اجرا شده در این عرصه مطالبی ارائه نمودند. میرزایی نیز در باره نقش آموزش دهندگان در ارتقاء بینش و فرهنگ اجتماعی و اقتصادی سوادآموزان سخنانی ایراد کردند. در این نشست که مدیران مدارس فعال در زمینه سوادآموزی نیز حضور داشتند از تلاش های مدیران و آموزش دهندگان محترم در عرصه سوادآموزی تقدیر و تشکر به عمل آمد. از برگزیدگان فعال حوزه سوادآموزی نیز با اهداء جوایزی تجلیل شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب