مهرور تاکید کرد: کنترل ساخت و سازها در البرز ضروری است

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۵

[su_note]مدیرکل مدیریت بحران استان با اشاره به مهاجرپذیری و زلزله خیز بودن استان، بر ضرورت و نظارت بر ساخت و سازها در البرز تاکید کرد و خواستار نظارت جدی نظام مهندسی بر عملکرد مهندسان ناظر شد.[/su_note]

به گزارش پستچی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهدی مهرور در همایش ایمنی ساختمان‌ها در برابر خطرات ناشی از بلایای طبیعی، اظهار داشت: استان البرز از ۳۱ حادثه طبیعی در ایران ۲۱ حادثه را تجربه کرده و سال گذشته پس از ۱۷۰سال شاهد وقوع زلزله ۵٫۲ ریشتری در این استان بودیم.
وی افزود: با توجه به پدیده مهاجرپذیری و زلزله خیز بودن کرج، نظام‌مهندسی توجه بیشتری به ساخت‌وسازها در استان داشته باشد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: انشعاب های آب، گاز و برق از موارد مهمی است در بحث حوادث باید مورد توجه قرار گیرند.
وی افزود: پیش‌بینی و پیشگیری از اولویت‌های ما در اداره کل مدیریت بحران است که باعث جلوگیری از خسارات چندمیلیاردی می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: بحث آتش‌سوزی حین زلزله از نگرانی‌های ماست که جلساتی ازاین‌دست برای این است که بدانیم چه کنیم تا از این خسارات جلوگیری شود.
گفتنی است، همایش روز ایمنی دربرابر زلزله و کاهش خطرات ناشی از گاز وبلایای طبیعی با شعار تدبیر در حوادث برای کاهش خسارات در راستای اقتصاد مقاومتی به مناسبت سالروز زلزله بم در استان البرز برگزار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب