• صفحه نخست
  • >
  • دسته‌بندی نشده
  • >
  • مدیران استان به روند پروژه ها و طرح ها مسلط باشند/جذب اعتبارات ملی منوط به دفاع و توجیه مناسب مدیران دستگاه ها است

مدیران استان به روند پروژه ها و طرح ها مسلط باشند/جذب اعتبارات ملی منوط به دفاع و توجیه مناسب مدیران دستگاه ها است

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۵

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با جدیت مسئولان می توان موانع کار را برداشت و با توجیه مناسب و اقدامات تخصصی و کارشناسی مسئولان ملی را نیز نسبت به موضوعات مربوطه مطلع کرد.

به گزارش‌‌ پستچی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، دکتر شهبازی در جلسه پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری به البرز با تاکید به لزوم نظارت و بررسی دقیق مسئولان دستگاه ها بر روند امور، افزود: نظارت و رسیدگی به موقع، طی بازدید ها و گزارش گردش کار منظم، در تحقق اهداف طرح ها و برنامه ها تاثیر بسزایی دارد.
وی ادامه داد: تسلط کافی مدیران دستگاه ها بر امور منجر به دفاع و توجیه مناسبی برای جذب اعتبارات مصوب ملی می شود.
دکتر شهبازی گفت: آمار و ارقامی که از میزان جذب اعتبارات ارائه می شود در صورت پیشرفت طرح ها و پروژه ها محسوس می شود از این رو ضرورت دارد که این امر از سوی مسئولان با اهتمام ویژه ای دنبال شود.
وی افزود: با توجه به مشاهدات و بررسی های صورت گرفته، مدیران دستگاه ها همواره پای کار هستند ولی با برنامه ریزی درست باید این روند نتیجه بخش شود.
استاندار البرز با اشاره به اهمیت توسعه راه های استان، اضافه کرد: البرز محل تردد چندین استان کشور است بنابراین بار سنگینی از ترافیک ملی را بر دوش دارد که گره گشایی از این تنگنا مستلزم تسریع در بهره برداری از پروژه های راه سازی استان است.
وی گفت: با توجه به ترافیک ملی حاصل از اینکه البرز مسیر تردد چند استان کشور است، باید توجه ملی نیز در راستای تکمیل پروژه ها معطوف شود تا مردم البرز به هوای پاکیزه تر و رفاه و آرامش در تردد برسند.
دکتر شهبازی افزود: با جدیت مسئولان می توان موانع کار را برداشت و با توجیه مناسب و اقدامات تخصصی و کارشناسی مسئولان ملی را نیز نسبت به موضوعات مربوطه مطلع کرد.
وی عنوان کرد: سیستم برنامه ریزی استان در حوزه های مختلف باید چالاک باشد چراکه نمی توان لحظه ای توقف کرد.
استاندار البرز گفت: جلسات و برنامه ریزی ها باید خروجی مناسبی برای ارائه به مردم داشته باشد، قابل قبول نیست که تنها به بحث و گفتگو اکتفا کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب