مدیر منطقه یک شهرداری فردیس خبر داد: تخریب یک بنای غیر مجاز در خیابان شهید داوری فردیس

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۸

مدیر منطقه یک شهرداری فردیس از تخریب یک ملک غیرمجاز در خیابان شهید داوری خبر داد.

به گزارش پستچی نیوز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری-شهرام وارسته در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، با اشاره به اینکه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز یکی از رویکرد های مهم مدیریت شهری فردیس است، اظهار کرد: پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز و بدون پروانه ساخت توسط ملکی در خیابان شهید داوری، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس ساختمان منطقه یک شهرداری فردیس قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه ملک مذکور توسط عوامل کنترل و نظارت ساختمانی منطقه یک شهرداری فردیس با دستور قضایی تخریب شد، تاکید کرد: ساخت و ساز غیرمجاز به معنای نقض قوانین شهرسازی است که صدمات جبران ناپذیری را بر ساختار شهری وارد می کند و مدیریت شهری فردیس برای مقابله با این پدیده از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

مدیر منطقه یک شهرداری فردیس با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز موجب افزایش حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی می شود، خاطرنشان کرد: بناهای غیر مجاز تهدیدی برای جان شهروندان در مواقع بحرانی به شمار می روند.

وی با بیان اینکه شهروندان در مقابله با پدیده ساخت و ساز غیر مجاز تاثیر فراوانی دارند، خاطرنشان کرد: شهرداری فردیس در راستای صدور پروانه های ساختمانی در چارچوب ضوابط قانونی با شهروندان همکاری های لازم را خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب