بارندگی در اکثرجاده های استان های شمالی ادامه دارد

  • ۱۳۹۷-۱۰-۱۵

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی با اعلام بارندگی در اکثر جاده های استان های شمالی و پیش بینی یخ زدگی در برخی از استان ها در ساعت های آینده از مردم خواست تا برای مسافرت به جاده های کوهستانی و ارتفاعات حتما به زنجیر چرخ مجهز باشند.

[بارندگی در اکثرجاده های استان های شمالی ادامه دارد]

سرهنگ نادر رحمانی روز پنجشنبه به خبرنگار اجتماعی ایرنا گفت: تردد در بیشتر جاده های استان آذربایجان شرقی با زنجیر چرخ ضروری است و هراز و چالوس و فیروزکوه برفی است.
وی افزود: در استان تهران (هراز به کرج و چالوس)، جاده های استان زنجان (زنجان- طارم، زنجان- تهم و ابهر- خدابنده)، استان کردستان مسیر سقز، استان آذربایجان شرقی (مراغه- هشترود) بارانی است و مه گرفتگی در اغلب جاده های استان همدان، زنجان، قزوین، لرستان و جاده سواد کوه مازندران وجود دارد ولی ترافیک مشکل ندارد.
رحمانی اضافه کرد: در اغلب جاده های آذربایجان غربی و شرقی، گیلان، مرکزی، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، همدان، ایلام، قزوین، استان اردبیل (خلخال- اردبیل) و استان کردستان (بانه – سقز) باران داریم.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور به مسافرانی که قصد سفر به این مناطق را دارند، توصیه کرد تا برای رانندگی به ویژه در مناطق کوهستانی و ارتفاعات، زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
وی اضافه کرد: پیش بینی وضعیت برف و یخ زدگی سطح معابر برای ساعات آینده را در استان های خراسان رضوی و گلستان و خراسان شمالی داریم و رانندگانی که قرار است امشب و فردا شب به این استان ها تردد داشته باشند، به این موضوع توجه کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب