• صفحه نخست
  • >
  • فرهنگی
  • >
  • برگزاری مراسم اختتامیه ی چهارمین جشنواره استانی رسانه ای ابوذر درگیلان

برگزاری مراسم اختتامیه ی چهارمین جشنواره استانی رسانه ای ابوذر درگیلان

  • ۱۳۹۷-۱۰-۱۵

پستچی نیوز- اختتامیه ی چهارمین جشنواره ی استانی رسانه ای ابوذر،  با حضور مهندس ضرغامی عضوعالی شورای انقلاب فرهنگی قبل از ظهر امروز ،  درسالن شهدای ناجای  رشت برگزار شد .

به گزارش  ریحانه ملکی  خبرنگار پستچی نیوز از گیلان در این مراسم محسن جعفری رئیس بسیج رسانه ای استان گیلان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و هشت شهید رسانه ای استان گیلان اظهار کرد:

جشنواره رسانه ای ابوذر به عنوان بزرگترین رویداد رسانه ای استان گیلان و با هدف تبیین و توسعه و نهادینه کردن گفتمان انقلاب اسلامی ، حمایت از تولیدات فاخر رسانه ای استان گیلان است . رئیس بسیج رسانه ای گیلان افزود :

این جشنواره در هشت بخش تیتر ، خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت ، عکس ، کاریکاتور و گزارش تلوزیون برگزار شده است . در سال گذشته ۱۰۲۷ اثر به دبیر خانه این جشنواره ارسال شده که این تعداد در سال جاری به ۲۰۶۴اثر در بخش های مختلف ارتقاء یافته است .
در این مراسم مهندس ضرغامی عضو عالی شورای انقلاب فرهنگی در سخنرانی خود عنوان کرد که اصحاب رسانه باید ۳ اصل راهبردی را مدنظر داشته باشند ; در درجه اول مقابله با رسانه های رغیب و رقابت با ایشان در جهت هر چه بیشتر کردن مخاطبان رسانه های انقلابی و داخلی . قدم دوم ارائه مطالبی که برای مخاطبان جذاب باشد و مخاطب زمان بیشتری را به رسانه های داخلی و زمان کمتری را به رسانه های رقیب اختصاص دهد و در نهایت راهبرد سوم پاسخگویی رسانه های داخلی به شبهات ایجاد شده در رسانه های رقیب و ضد انقلاب که تمام واقعیت را منعکس نکرده و در اذهان عمومی شبهاتی ایجاد می نمایند.
در قسمت انتهایی جشنواره از برگزیدگان جشنوارا ابوذر تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به آن ها اهدا شد

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب