برگزاری جلسه ی کمیته ی بانوان در فرمانداری رشت

  • ۱۳۹۷-۱۰-۱۷

پستچی نیوز –  به گزارش ریحانه ملکی خبرنگار پستچی نیوز از گیلان ، جلسه کمیته بانوان رشت ، ظهر روز دوشنبه هفدهم دی در فرمانداری رشت به ریاست انصاری معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رشت و با حضورمشاوران امور بانوان در ادارات شهر رشت برگزار شد.
در این مراسم ابتدا انصاری ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد و خاطره امام خمینی ( ره ) این ایام را فرصتی جهت رجعت به آرمان های نظام جمهوری اسلامی و یاد آوری مجاهدت های ملت ایران برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی دانست.

وی در ادامه سخنان  خود به چهل ساله شدن انقلاب و برجستگی دهه فجر امسال با توجه به مقدس بودن عدد چهل در متون دینی و عرفانی اشاره داشت.
وی افزود:  پاسخ به دو سوال اساسی چرایی و چگونگی انقلاب باید محور برنامه ریزی های ادارات در ایام دهه فجر باشد.
ابتکاری بودن برنامه ها و تکراری نبودن آن ها، استفاده از هنر و ابزارهای هنری در برنامه ها ، معطوف بودن برنامه ها به تبیین دستاوردهای انقلاب و توجه به نقش زنان در جامعه و انقلاب و هم چنین گفتمان بین نسلی از جمله رویکرد هایی بود که نصیری در این جلسه بر آن ها تاکید و از بانوان حاضر خواسته شد که در برنامه ریزی های خود به آن ها توجه داشته باشند .
در انتها معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن برشمردن محور های اصلی جلسه از مشاوران امور بانوان حاضر در جلسه خواست گزیده ای از برنامه های خود را که برای دهه فجر پیش بینی شده است در جلسه ارائه دهند .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب