از حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی استقبال می کنیم

  • ۱۳۹۷-۱۰-۱۰

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرج، گفت: از ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی استقبال و حمایت های لازم انجام می شود.

به گزارش پستچی نیوز و ‌به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آرش ارشد با اشاره به برگزاری کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری اظهار کرد: این کارگروه با حضور مدیر منطقه یک و به منظور حل مشکلات یکی از پروژه های مشارکتی در این منطقه تشکیل شد.

وی با بیان اینکه خود را مکلف به صیانت از منافع شرکا و سرمایه گذاران شهرداری کرج می دانیم، افزود: با ایجاد سازمان سرمایه‎گذاری و مشارکت‎ها مردمی‎ شاهد هماهنگی بیشتر و برنامه‎ ریزی دقیق‎تری برای توسعه شهر و تحقق شهر پویا خواهیم بود.

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرج با بیان اینکه این کلانشهر ظرفیت ها و زمینه های لازم را برای سرمایه گذاران بخش خصوصی دارد، تصریح کرد: سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان البرز به ویژه شهرستان کرج سبب اشتغال زایی و توسعه پایدار خواهد شد و ما نیز از این فرصت به خوبی استفاده خواهیم کرد.

به گفته ارشد؛ سرمایه‎گذاری بخش خصوصی نقش مهمی در توسعه و رونق اقتصادی دارد.

عباس حق محمدلو سرپرست منطقه یک شهرداری کرج در این کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری را ارزشمند داسنت.

مجید کمالی‌نژاد مدیرکل املاک شهرداری ضمن تشریح اقدامات انجام شده در حوزه املاک به منظور گشودن گره موجود در این پروژه، و تاکید بر استمرار همکاری جدی با سازمان سرمایه گذاری پیشنهاداتی را ارایه کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب