جلسه هماهنگی مدیریت یکپارچه نظام مطالعاتی شهرداری کرج برگزار شد

  • ۱۳۹۷-۰۹-۲۱

  • جلسه هماهنگی مدیریت یکپارچه نظام مطالعاتی شهرداری کرج صبح امروز به همت مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج و با حضور نمایندگان پژوهشی سازمانها و معاونت های شهرداری کرج برگزار و روند مطالعات پروژه ها و طرح های مدیریت شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش پستچی نیوز و ‌به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج، سارا دشت گرد رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهرکرج هدف از برگزاری این جلسه را هماهنگی بین سازمان های شهرداری در خصوص روند مطالعات پژوهشی و همکاری با شورای شهر عنوان کرد.

وی افزود: بخشنامه مدیریت یکپارچه نظام مطالعاتی شهرداری در آبان ماه سال ۹۷ ابلاغ شده است و در این جلسه با حضور نمایندگان تمامی معاونت ها و سازمان ها به بررسی جزئیات آن می پردازیم و ضمن دریافت اطلاعاتی از فرایند انجام طرح های مطالعاتی در هر حوزه و با بررسی کاستی های موجود درصدد هستیم تا با جمع آوری کامل اطلاعات و با کمک سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کرج بتوانیم بانک اطلاعاتی ایجاد کرده و کلیه بخش های مطالعاتی با تعامل با یکدیگر از انجام کار موازی و غیر کاربردی بپرهیزند.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از سازمان های شهرداری خواست تا عناوین موضوعات مطالعاتی حوزه خود را در اختیار مرکز پژوهش های شورای شهر قرار دهند تا با بارگزاری در “سامانه اطلاعاتی گنجه ” بتوان استفاده ی مطلوب از آن ها برد.

دشتگرد فرآیند داوری طرح های پژوهشی و انتخاب مشاوران را بسیار با اهمیت عنوان کرد و افزود: با پیروی از بخشنامه ابلاغی با نگاهی کاملا تخصصی به امر پژوهش به کاربردی نمودن طرح های پژوهشی در شهرداری کمک نماییم.

در ادامه هر یک از نمایندگان سازمان ها و معاونت های شهرداری که در این جلسه حضور داشتند از شیوه و روند اجرای مطالعات طرح های پژوهشی خود سخن گفتند و راه کارها و پیشنهادات خود را جهت همکاری مستر بین مرکز پژوهش ها و شهرداری اعلام داشتند.

در پایان این جلسه مصوباتی جهت هر چه بهتر شدن تعامل و همکاری بین سازمان ها و معاونت های شهرداری و مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج مطرح شد که مقرر گردید با ابلاغ آن به مدیران هر سازمان و معاونت های شهرداری به هدفی سازنده و نتیجه مطلوب در اجرای طرح های مطالعاتی شهرداری کرج دست یافت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب