• صفحه نخست
  • >
  • ورزشی
  • >
  • ساره جوانمردی: بارِ مدال‎آوری در پاراتیراندازی روی دوش من است

ساره جوانمردی: بارِ مدال‎آوری در پاراتیراندازی روی دوش من است

  • ۱۳۹۷-۰۹-۲۷

[su_note note_color=”#e7f194″ text_color=”#88200f”]پرافتخارترین بانوی ایرانی در عرصه پارالمپیک با بیان اینکه بارِ مدال‎آوری در پاراتیراندازی روی دوش من است، گفت: با این حال هنوز درخواستم برای مربی داشتن اختصاصی اجابت نشده است.[/su_note]

خبرگزاری مهر – گروه ورزشی: ۱۴ مدال طلا، ۵ مدال نقره و ۲ مدال برنز حاصل عملکرد ساره جوانمردی از حضور در ادوار مختلف بازی های پارالمپیک و پاراآسیایی، مسابقات قهرمانی جهان، جام جهانی و رقابت های جهانی است. جوانمردی اولین بانوی ورزشکار ایرانی است که در بازی های پارالمپیک صاحب مدال شد و عنوان پرافتخارترین بانوی ورزشکار ایرانی در این عرصه را هم در اختیار دارد.

این پاراتیرانداز که تاکنون دو بار به عنوان بهترین ورزشکار جهان انتخاب شده است، در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ اندونزی همچون بازی های پارالمپیک ریو، دو مدال طلا در تپانچه ۵۰ متر میکس و تپانچه ۱۰ متر بادی گرفت. جوانمردی پیش ازاین دو مدال طلا نیز از حضور در رقابت‌های جهانی کره جنوبی و قهرمانی در این مسابقات، به عنوان اولین ورزشکار ایرانی صاحب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو شد؛ این در حالی است که وی ماه هاست به صورت غیرمتمرکز و زیر نظر همسر خود پیگیر تمریناتش است و به دلیل نداشتن مربی اختصاصی، همچنان با همین شرایط تمریناتش را دنبال می کند.

ساره جوانمردی که سال گذشته به خاطر ترک تیم ملی و آغاز تمرینات اختصاصی و شخصی با حواشی زیادی مواجه بود، با تاکید بر اینکه هنوز خواستهاش برای مربی اختصاصی برآورده نشده گفت: ۱۰ سال است که بارِ مدال آوری در پاراتیراندازی روی دوش من است و به نظرم ورزشکاری که خود و توانایی هایش را اثبات کرده، حق دارد که خواهان شرایطی خاص و ویژه باشد.

این پاراتیرانداز در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه ۱۰ ماه است زیر نظر همسرش تمرین می کند، گفت که برای خداحافظی فعلا هیچ برنامه ای ندارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب