ستاد احیای زاینده رود تشکیل می شود

  • ۱۳۹۷-۰۹-۲۷

[su_note note_color=”#b0eae3″ text_color=”#f51d1c”]تهران – ایرنا – نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی از دستور رییس جمهوری برای بررسی تشکیل ستاد احیای زاینده رود به ریاست اسحاق جهانگیری معاول اول رییس جمهوری خبر داد.[/su_note]

حسینعلی حاجی دلیگانی عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، افزود: ما امروز نامه ای را به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی برای حل مشکل زاینده رود دادیم که رییس مجلس امروز در جلسه ای این نامه را به رییس جمهوری داده و توضیحاتی درباره وضعیت آب زاینده رود برای ایشان ارایه کرده است.
وی گفت: در این جلسه رییس جمهوری دستور بررسی تشکیل ستاد احیای زاینده رود به ریاست معاون اول رییس جمهوری و با هدف پیگیری وضعیت این رودخانه را صادر کرده است.


حاجی دلیگانی اظهار داشت: دستور رییس جمهوری براساس اصل ۱۳۸ قانون اساسی در راستای حل مشکلات آبی مردم اصفهان گرفته شده است.
وی در مورد این که آیا با تشکیل این ستاد نمایندگان اصفهان استعفای خود را پس خواهند گرفت و در جلسه فردای مجلس حضور می یابند؟ گفت: صبح فردا جلسه ای با نمایندگان استان اصفهان خواهیم داشت تا درباره حضورمان در مجلس تصمیم گیری کنیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب