• صفحه نخست
  • >
  • اسلاید
  • >
  • امام جمعه ی کرج:کالاهای احتکار شده در اختیار مردم قرار بگیرد/مسئولان به مردم آمار دروغ می دهند

امام جمعه ی کرج:کالاهای احتکار شده در اختیار مردم قرار بگیرد/مسئولان به مردم آمار دروغ می دهند

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۱

[su_note note_color=”#97d88a” text_color=”#2c375b”]
آیت الله حسینی همدانی،نماینده ی ولی فقیه در استان البرز در خطبه ی نماز جمعه ی کرج، اذعان داشت: خدمات چهل‌ساله انقلاب باید به اطلاع مردم برسد و جوانان انقلابی به دنبال جریان سازی و حرکت مردمی درزمینهٔ ارائه خدمات انقلاب اسلامی باشند که باید در مورد دستاوردهای انقلاب به‌صورت جمعی کارکرد.[/su_note]

آیت‌الله حسینی همدانی خطاب به استاندار جدید البرز بیان داشت: مدیران کل دستگاه‌های خود را به‌دقت رصد کنید و کارایی و خدمت‌رسانی آن‌ها را مدنظر داشته باشید و به ارتباطی که با ارباب‌رجوع دارند و وقت ملاقاتی که باید برای مردم بگذارند توجه کنید.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم ارزیابی ارتباط مدیر با کارکنان و کارمندان مجموعه خود اظهار داشت: گاهی اوقات کارکنان نامه می‌نویسند و از مسئولان خود شکایت می‌کنند که بنده بعد از بررسی می‌بینم که درست گفته‌اند و آن مدیرکل، مدیر دستگاه و اداره واقعاً به مردم و کارمند ظلم می‌کند که باید به این مورد رسیدگی شود.

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر ارائه آمار صحیح به مردم، عنوان کرد: برخی اوقات مسئولان به مردم آمار دروغ می‌دهند که آمار صحیحی نیست و ناشی از آمار سازی است.

وی بابیان اینکه برخی در مورد اشتغال آمارهای مختلفی بیان می‌کنند که دور از واقعیت است، گفت: این افراد در سامانه کار ثبت‌نام‌شده‌اند اما این آمار خالص نیست بلکه باید آمار خالص در مورد ایجاد شغل بیان شود، یعنی آن تعداد افرادی که از کار بیکار شده‌اند را نیز باید حساب کرد.

نماینده ی ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه به دادستان‌ها برای برخورد با گران‌فروشی تأکید کرد: دادستان مرکز استان البرز به‌صورت جدی‌تر به این موضوع ورود کرده تا مردم آرامش بیشتری داشته باشند.

آیت‌الله حسینی همدانی در پایان افزود: تعزیرات حکومتی هم بر قیمت‌ها نظارت را بیشتر کند و آن کالاهایی که از افراد محتکر گرفته‌شده زودتر در اختیار مردم قرار گیرد تا فرصت و زمینه استفاده از آن‌ها گرفته نشود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب