برپایی میز خدمت سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز در مصلی نماز جمعه کرج

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۱

[su_note note_color=”#d4e1aa” text_color=”#d51e08″] رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برپایی میز خدمت در مصلی کرج خبر داد و گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت همواره با برپایی شرایط مناسب برای مردم، خود را موظف به راهنمایی و پاسخگویی به مردم می داند.[/su_note]

به گزارش پستچی نیوز نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، « جهانگیر شاهمرادی» طی برپایی میز خدمت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز که در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: پاسخگویی به مردم یکی از برنامه های اصلی این سازمان در جهت اهداف توسعه ای است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز افزود: میز خدمت به عنوان یک فرصت رو در رو میان مسئولان وکارشناسان با مردم است تا با در دسترس بودن، خدمات و مشاوره های مورد نیاز را به مردم پاسخگو باشند.
وی خاطرنشان کرد: برپایی میز خدمت برای عموم مردم، صاحبان صنایع خرد و کلان، تجار و بازرگانان در راستای تسهیل روند برنامه های اقتصادی، گامی موثر تلقی می شود.

شاهمرادی مطرح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت همواره با برپایی شرایط مناسب برای مردم، خود را موظف به راهنمایی و پاسخگویی به مردم می داند.
شاهمرادی در خاتمه ضمن تاکید بر فرهنگ پاسخگویی مسولین در کلیه سطوح افزود: در ورودی ساختمان مرکزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز نیز میز خدمت از مدتها پیش برقرار بوده و کلیه معاونان، مدیران و کارشناسان سازمان موظفند ضمن پاسخگویی و راهنمایی دقیق مراجعین، کارهای ارجاع شده را در اسرع وقت به سرانجام برسانند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب