• صفحه نخست
  • >
  • فرهنگی
  • >
  • استاندار البرز: نمایشگاه کتاب البرز نیازمند تبلیغات و مکان یابی بهتر است/ناشران و علاقمندان کتاب با بسترسازی مناسب حمایت می شوند

استاندار البرز: نمایشگاه کتاب البرز نیازمند تبلیغات و مکان یابی بهتر است/ناشران و علاقمندان کتاب با بسترسازی مناسب حمایت می شوند

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۱

[su_note note_color=”#f9f631″ text_color=”#0e0e0e”]نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: انتظار می رود نمایشگاه های بعدی در مکان مناسب تری برای دسترسی بهتر و ایجاد بستری با کیفیت بیشتر برگزار شود، در این راستا استانداری البرز نیز همراهی لازم را خواهد داشت.[/su_note]

به گزارش پستچی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع استانداری البرز، دکتر شهبازی ظهر جمعه در بازدید از نمایشگاه کتاب به میزبانی استان البرز با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی مسئولان مربوطه در خصوص نمایشگاه افزود: آغاز بکار این نمایشگاه نزدیک فصل برگزاری امتحانات مدارس و دانشگاه ها بود ولی مورد استقبال قرار گرفت.

وی ادامه داد: بیش از ۳۰۰ ناشر از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور یافته اند که متوسط استقبال مخاطبان و فروش را در قیاس با سایر نمایشگاه ها قابل قبول ارزیابی کردند.

دکتر شهبازی گفت: انتظار می رود نمایشگاه های بعدی در مکان مناسب تری برای دسترسی بهتر و ایجاد بستری با کیفیت بیشتر برگزار شود، در این راستا استانداری البرز نیز همراهی لازم را خواهد داشت.

وی با بیان اینکه باید تبلیغات بیشتری در مراکز علمی و دانشگاه ها صورت می گرفت، افزود: ضرورت دارد با کار تیمی و زمینه سازی بهتر در نمایشگاه های آینده، علاقمندان بیشتری را به سوی نمایشگاه سوق دهیم.

استاندار البرز اضافه کرد: ناشران حاضر در این نمایشگاه نیازمند حمایت های ما در جهت عرضه کتاب های خود به مخاطبان و علاقمندان هستند از این رو باید شرایط را با برپایی این گونه نمایشگاه ها مهیا کنیم.

وی گفت: غرفه ها، ناشران و کتاب ها تنوع خوبی داشتند و غرفه های البرزی نیز بسیار پویا و با کیفیت حاضر شدند.

دکتر شهبازی با اشاره به اینکه کتاب، غذای روح است، افزود: در دنیای امروز بروز و ظهور فناوری های نوین و شبکه های مجازی ما را در معرض دوری از کتاب قرار داده اند.

وی عنوان کرد: باید در نظر داشت که مطالب فضای مجازی بسیار فرار است و هیچ چیز جای کتاب را برای دانش افزایی نمی گیرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب