مأموران ارتباط بین نسل جوان و نسل دفاع مقدس، چه‌کسانی هستند؟

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۳

[su_note note_color=”#4fbe0b” text_color=”#e8e4e4″ radius=”4″]به گزارش پستچی نیوز و‌به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس ، در دیدار اعضای هیئت رزمندگان اسلام‌ بافرماندار شهرستان فردیس، در رابطه با برنامه های فرهنگی اجرا شده و مسائل و مشکلات این هیئت گزارش و توضیحاتی بیان شد.[/su_note]

فرماندار شهرستان فردیس در این دیدار گفت : یکی از مأموریت‌های هیئت رزمندگان ارتباط بین نسل هشت سال دفاع مقدس و نسل جوان است، امیدوارم در این راه موفق و پیروز باشید.

مهندس اینانلو با تاکید بر اینکه حس انجام وظیفه نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، دین و ولایت فقیه موجب شد تا رزمندگان راهی جبهه شوند، افزود: این عزیزان با نیت کامل ایمان خود به جنگ در مقابل باطل رهسپار شده و آرامش حقیقی زندگانی را در این مسیر دیدند.

وی افزود : هیئت رزمندگان باید با اجرای برنامه های پر محتوا نیروهای فعال فرهنگی را دور هم جمع و با مدیریت های لازم از ظرفیت آنها در جهت تحقق اهداف فرهنگی استفاده نماید.
و در ادامه فرماندار شهرستان فردیس گفت: باید نسب به مسائل فرهنگی در سطح جامعه احساس مسئولیت داشته باشیم و با هم دلی و هم زبانی همت کنیم و کارها را پیش ببریم.

مهندس اینانلو در پایان با اشاره به جایگاه والای رزمندگان دفاع مقدس و جانبازان و ایثارگران عنوان کرد: از آنجایی که شما رزمندگان از معتمدین و بزرگان شهرستان هستید و جایگاه ویژه ای در بین مردم دارید، از شما درخواست دارم با تبیین و تبلیغ رهنمودهای مقام معظم رهبری به ویژه شعار سال که حمایت از کالای ایرانیست باعث آگاهی و بصیرت مردم بخصوص قشر جوان جامعه گردید و همانطور که هشت سال دفاع مقدس در خط مقدم جبهه جهاد بودید اکنون نیز خط مقدم جبهه بصیرت افزایی به ویژه در زمینه استفاده از کالای ایرانی و رونق تولید و اشتغال را به دست گیرید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب