ایونت دوچرخه سواری تریال در شهر کرج برگزار می شود

  • ۱۳۹۷-۱۰-۰۵

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از برگزاری بزرگترین مسابقه و ایونت دوچرخه سواری تریال کشور در کرج، خبر داد.

به گزارش پستچی نیوز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج-پیمان بضاعتی پور در گفت وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار کرد: با حمایت شورای اسلامی شهر و شهردار کرج “بزرگترین مسابقه و ایونت دوچرخه سواری تریال استان البرز” در ضلع جنوب غربی میدان جمهوری در مجاورت باغ فاتح برگزار می شود.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در توضیح رشته تریال ورزش دوچرخه سواری، گفت: تریال شاخه ای متفاوت از ورزش دوچرخه سواری است که در آن دوچرخه سوار با یک دوچرخه کوچک و کوتاه و بدون زین تلاش می کند تا با حرکات پرشی و جفتی از مانعی روی مانع دیگر بپرد.

به گفته وی؛ در رشته تریال رکابزنان باید از روی موانع به شکل گروهی عبور کنند بدون این که چرخ‌های دوچرخه به زمین برخورد کند.

این مسئول ایجاد نشاط اجتماعی و تفریح برای خانواده ها را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد و یادآور شد: با برگزاری چنین برنامه هایی ضمن گسترش و ترویج رشته های خاص ورزشی، شهروندان اوقات شاد و مفرحی را سپری می کنند.

بضاعتی پور گفت: ایونت دوچره سواری تریال روز جمعه هفتم دی ماه از ساعت ۹ صبح در میدان جمهوری ضلع جنوب غربی برگزار و تماشای آن برای عموم آزاد است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب